Nyt minäkin sen sain todeta monien muiden ohella!! Ja tästä on juttua jonkun verran netissä! Panotreffit.com On huijaus sivusto! Puhutetaan vain eikä kontakti anna sähköpostia. 2 euroa viesti Rahat pois tyhmiltä!! Älä haksahda!
Panotreffit.com On huijaus sivusto!
3
7021
Vastaukset
- huijattu_myös
Nyt on ainakin omalta taholtani tehty rikosilmoitus kyseisestä huijaussivustosta. Sama yritys pyörittää myös smsdeitti.com ja seksitreffeille.com sivustoja. Kaikista kolmesta vain ja ainoastaan näitä huijatuksi tulleiden kokemuksia löytyy täältä keskusteluista. Jokohan nyt edes suljettais nuo sivustot poliisin määräyksestä jos ei muuta.
- Anonyymi
Vahva epäilys myös täällä. Mitään kontaktia ei anneta vaikka nykymaailma on pullollaan vaihtoehtoja kikistä wickriin ja prepaidista e-mailiin.
Eräs rouva vastasi näin kun koitin kalastella jotain muuta kuin maksullista viestinpitoa:
"En mailia näpyttele oikeastaan ollenkaan, tämä on helppo tapa pitää yhteyttä ja voidaan sitten vaihtaa numerot kun nähdään"
Onko vastaavia kokemuksia lisää?- Anonyymi
Epätoivoset luuserit hakee tuolta pesää 🤣😅
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1802653Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1051111- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20780Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait233779Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka277754Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698