Mielipiteitä pudasjärven palveluista ja osaamisesta?
Pudasjärven palvelu
14
1338
Vastaukset
- 67666689
MIKÄ SE ON?
- Kyselytauti
Joko aloittaja on pitänyt häät?
- Anonyymi
Ainakin terveyskeskuksen nimen vois muuttaa arvaus keskukseksi,kaikkiin vaivoihin tarjotaan ainoastaan Buranaa.
- öykyräpaavo
Kaikki peruspalvelut on ja ovat lähellä jos asuu Kurenalla,
- tyytyväinenpakoloinen
ainakin näille aavikko miehille löytyy hyvät palvelut kun käytetään kaupoissa kaupungin leasing skodilla ja tila taxilla oulussa shoppailemassa
- lomailija-ko
Näin lomalaisena pysähdyin Tuli-Tauko paikkaan kahville. Voisivat hieman opetella miten käyttäydytään asiakkaita kohtaan! Toista kertaa en asioi kyseisessä paikassa
- hölökynkölökyn
Joo, parempi kun pysyt pois.
- Friitse
Ainakaan Pudasjärvellä työkkärissä joidenkin virkailijoiden palvelualttiutta ei löydy, ei myöskään tietämystä, että osaisivat neuvoa asiallisesti asiakasta, pää punasena vaan ähötetään. Hyvähän se on veronmaksajien rahoilla siellä viettää aikaa. Kun ei tarvitsisi IKINÄ siellä asioida
- Anonyymi
Löytyy sekä erinomaista että sikahuonoa.
- Anonyymi
Iso-ääninen moskeija keskelle kylää olisi parasta palvelua monikulttuurisuutta edistäville kaupunkilaisille. Muista palveluista on moskeijan verran aina varaa tinkiä.
- Anonyymi
ja minkähän suunnan moskeija sen pitäisi pudasjärvellä olla?
- Anonyymi
Palvelut vähenee koko ajan. Mielenkiinnolla odota minkä vaikutuksen liikenneympyrät tuo palveluihin kaupungin puolesta. Jostain niihin rahat revittävä.
- Anonyymi
Pudasjärvi onsiitä hyvä.paikka sinne ee tarvi pysähtyä
- Anonyymi
Hyvin köyhää seutua. Kun Pudasjärveläinen istuu penkillä niin penkin ja perseen välissä ei ole paljon mitään. Lähes munasillaan mennään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1825097Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813646SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun233069SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt602692Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers72375SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412306Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1032253Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?292107Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan752095Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922049