Onneksi en tapaa

Ketää teistä enää. Jos tapaan niin sen kyllä muistatte :)
2164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitäs sitten. Sinua ei tunnista sen kerran kun näkee ja itse olet niin epävarma, ettet uskalla tervehtiä ensin. Ole siinä sitten joka kerta tervehtimässä itse ja toinen selittää, miten ei muka nähnyt. Rasittavaa.

Äänestä

Haaska tappa vanaha tuttu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äääääää636 kirjoitti:

Ketää teistä enää. Jos tapaan niin sen kyllä muistatte :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu