Oma lehmä ojassa.......................

sellastavaa notta jooo................... aika paska jätkä.... !
4194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pohojanmaan hirmu uhoamaan untenmaille. Siellä saat olla dorka! Nääs nääs!

Äänestä
  • En kyllä asu Pohjanmaalla.

    Äänestä

  • mitästähänsanot kirjoitti:

    En kyllä asu Pohjanmaalla.

    Tiijetään kyl mis asut ;)

    Äänestä

  • Sivustaseurannuhaukkujaa kirjoitti:

    Tiijetään kyl mis asut ;)

    Oudointa täss on että kaikki on dissaamista tai haukkumista, ehkä opettamista, kuitenkin. Herkkä vtun-nahka vaan kestä totuuksia.

    Teretulemast, welcome. Terveetulemasta. vaan ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


simakarhu3.kilju kirjoitti:

sellastavaa notta jooo................... aika paska jätkä.... !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu