Keltainen lehdistö

Mikä onkaanl yhteinen piirre keltaisella medialla? Kysymykseen on hyvin selkeä vastaus. Se on se keltainen neste päässä, jota myös joskus lumihangella näkee.
Iltasanoma iltalehti ja seiska. Median pahimmat roiskeet.
Suolletaan paskaa painokoneella ja pilkataan ihmisiä. Keltaista saastaa.
275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mititäs nyt on porin alueen asiana ollut noin sopiva juttu että noin pahasti kirahdit
onko porissa oikein eri värisiä lehtiä, uusi aika, SK, Uusi Pori. siinä ne värit taisi olla porin alueelta.

mutta höllää kuitenkin sitä pipoasi hieman, saattaisi auttaa hieman sauhuumiseltasi

Äänestä

Eikö porissa myydä iltiksiä eikä seiskaa? Outoa mutta positiivista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valkoinenkirjasto kirjoitti:

Mikä onkaanl yhteinen piirre keltaisella medialla? Kysymykseen on hyvin selkeä vastaus. Se on se keltainen neste päässä, jota myös joskus lumihangella näkee.
Iltasanoma iltalehti ja seiska. Median pahimmat roiskeet.
Suolletaan paskaa painokoneella ja pilkataan ihmisiä. Keltaista saastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu