Miten on mahdollista, että Luvia -kylttiin voi laittaa mainoksen pihakirppiksestä? Se on liikennemerkkiin verrattava.
Tienviittaan mainos
3
354
Vastaukset
- Rupiperseet
On sulla isot murheet, etkö mitään muuta ruinaamista nähnyt kyttäämis reissulla. On täällä luvialla sellainen sukupolvi kasvamassa että siperiaan pitäisi viedä vähäksiaikaa.
- oletspede
`Maailmassa monta on ihmeellistä asiaa ne hämmästyttää kummastuttaa pientä kulkijaa`.
- Kitiviuru
Parantakaa nyt ihmeessä tämän luuserin elämä ja poistakaa se kyltti. Mitähän seuraavaksi huomaat reissuillasi, oletko huomannu sellaisen asian kun käy töissä ja hoitaa sen jälkeen kotiakareet ja lapset...... niin jaksaako sitä kiinostua kirppis kyltistä. Mutta jos makaa kotona ja joko isä tai äiti yhdessä, kunnan kanssa maksaa elämäsi niin on aikaa puuttua joka asiaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152752Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 731360
- 1461307
- 311178