Kannabis lailliseksi???

363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksei varastamista?

Äänestä
  • Varastamisessa rikotaan toisen ihmisen omistusoikeutta. Varkausrikoksilla on UHRIT.

    Kuka mielestäsi on rikoksen uhrina kun aikuinen ihminen kasvattaa kotonaan pilveä ja polttelee sitä?

    Äänestä

  • Fhfgsgafdffaa kirjoitti:

    Varastamisessa rikotaan toisen ihmisen omistusoikeutta. Varkausrikoksilla on UHRIT.

    Kuka mielestäsi on rikoksen uhrina kun aikuinen ihminen kasvattaa kotonaan pilveä ja polttelee sitä?

    Ajaa hamppupäissään lapsia kuoliaaksi? Tyrii leikkauksia ja hampupöljän päätökset?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fhfhsgsgdgsg kirjoitti:

http://www.kolttonen.fi/blog/2017-07-02.html
http://www.kolttonen.fi/blog/2017-07-20.html

Laillistetaanko kannabis???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu