Nyt on sellaiset ajat että silmänvalkuaiset ja iho ovat kellertäviä, mutta jopa kakkani on muuttunut kellertäväksi! Onko tämä joku uusi ajan ilmiö?
Muuten sukupuolinen aktiivisuuteni on laskenut. Sontahomojutut ei enää kiinnosta kuten aiemmin.
Muuten sukupuolinen aktiivisuuteni on laskenut. Sontahomojutut ei enää kiinnosta kuten aiemmin.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Aika lähteä päivystykseen kiireesti.
Suosittelen aloittajalle maksalaatikon syömistä sekä alkoholinkäytön rajoittamista päivittäiseen 17 pulloon keskiolutta.
Lähitulevaisuuden asuntosi:
http://assets.inhabitat.com/wp-content/blogs.dir/1/files/2009/06/Coffin-After-Shelves.jpg
Huoh..olispa viinaa....
Ahdistus pahenee alkoholilla, samoin stressi.
Kylmikselle tekisi hyvää lähteä reppumatkalle maailman ympäri. Mikäli rahat vähissä hän voisi pakata muovikassiin olennaiset ja liftata Etelä-Eurooppaan. Edullisia venekyytejä Pohjois-Afrikkaan löytyy, sitten vaan kohti eteläistä Afrikkaa. Voisit pitää blogia ja kertoa kuulumisia ja millainen sosiaaliturva on Afrikassa tai onko olut edullisempaa?
Hikeä puskee joka paikasta. Varsinkin perse hikoilee aivan täysillä ja lemuan aivan perseelle ja silloin, kun sen itse haistaa, niin lemu on aivan järkyttävä. Semmoinen määnneen perseen tuoksu!
Ps. en oo perseenhaju, mutta kärsin samasta ongelmasta.
Krapulaisen sontasepon paras paikka on mennä norkoilemaan marketin kalatiskin ääreen, ostaa halpaa kalaa ja paljon jäitä.
Laitat pussin pipon alle niin helpottaa.
Sitten kiertelet marketissa eri hyllyjen välissä lemuten ja hakeudut "hienojen" ihmisten läheisyyteen. Olosi paranee, koska jaat pahaa olo ja lemua toisille. Käy myös ostarilla alkossa helpotusta hakemassa ja päästä varsipierut hississä tai lahkeeseen. Jaettu kärsimys puolittaa tuskan ja tuplaa humalan , AAssa opittua.
Jos joku pähkäilee miten juopon tunnistaa.
Niin hajusta! Juntti haisee.
Kauhea löyhkä.
Eilen kittasin 3 Litran pytyn valkkaria, paikat hieman hellänä.
Pitää opetella pitämään välipäiviä jolloin ei ota pisaraakaan.