Sain muutama vuosi sitten tosi pahan kupan!
Mutta paransin sen magneettimedian ohjeiden nopeasti ja hyvin ja olen pysynyt täysin terveenä sen jälkeen!
Kiitos magneettimedia!
http://magneettimedia.com/category/terveys-ja-hyvinvointi/
SUOSITTELEN LÄMPIMÄSTI KAIKILLE MAGNEETTIMEDIAA!
MAGNEETTIMEDIAN OHJEILLA PARANET KAIKISTA TAUDEISTA TÄYDELLISESTI!
http://magneettimedia.com/category/terveys-ja-hyvinvointi/
KAIKKI TAUDIT PARANTAVA TERVEYSSIVUSTO!
11
1139
Vastaukset
- Pussi_nuudeleita
Voin vahvistaa tuon asian, sillä paranin pahasta keuhkosyövästa magneettimedian ohjeiden avulla.
Lääkärit olivat jo antaneet minulle kuolemantuomion, mutta magneettimedian hienot hoitoohjeet paransivat minut täysin.
Tuhannet kiitokset magneettimedialle, että olen vielä hengissä! - hillitön_kurvi
Hei!
Plagioit muiden nimimerkkejä, etkä ymmärrä lääketieteestä etkä terveyden hoidosta mitään.- plagiaattori
Osta pussi_nuudeleita ja sitten ala kuksimaan tuota hillitöntä_kurviasi.
JÄTÄ TUO LÄÄKETIETEEN JA TERVEYDENHOITO MEIDÄN VIISAIDEN HUOLEKSI, KOSKA SINÄ OLET PERVERSSI JA IDIOOTTI. - ABCnTakamettä
Olet nimerkki "hillitön_kurvi" eli kulliton hirvi eli naarashirvi !
Olet perverssi sananmuunnos ja eläimiin sekaantuja, joten mee ny paneen sitä
naarashirvee sinne ABC:n takametsikköön!
- pennin_jänis
> tosi pahan kupan
En ole tiennyt lieviä muotoja olevan olemassakaan.- tiedemie
Kirjoituksestasi päätellen sinulla on jo kupan ns. lievä muoto!
Sitä on erittäin vaikea huomata, ennenkuin aivot ovat jo pahasti kupan syömät ja silloin on liian myöhäistä saada apua koululääketieteeltä!
Silloin vain magneettimedia voi auttaa! - plagiaattori
tiedemie kirjoitti:
Kirjoituksestasi päätellen sinulla on jo kupan ns. lievä muoto!
Sitä on erittäin vaikea huomata, ennenkuin aivot ovat jo pahasti kupan syömät ja silloin on liian myöhäistä saada apua koululääketieteeltä!
Silloin vain magneettimedia voi auttaa!sinähän Kymenlaakson viisas tämän parhaiten tiedät... :-o
- tietäjäiänikuinen
plagiaattori kirjoitti:
sinähän Kymenlaakson viisas tämän parhaiten tiedät... :-o
Kymenlaaksossa asuu Suomen viisain heimo!
- pennin_jänis
Skitsofreniani parani näillä magneettimedian ohjeilla:
http://magneettimedia.com/category/terveys-ja-hyvinvointi/ - Anonyymi
pieniliikekkiin tuo henkenahtistuksen mikäsyy tähän
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718