Wendy Wright - älykkäin kreatonisti

Törmäsin utubessa Wendy Wrightiin...katsokaa tuota kaikkien blondien äitiä ja nurakaaa, hahhahaha!
10302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Richard Dawkinsin mielenhillintää täytyy kyllä ihailla hänen kestäessään kyseisen bimbon aivopieruja räjähtämättä.

Ei onnistuisi ihan keltä tahansa.

Äänestä
  • Dawkins esitteli melkoista hillintää myös tämän idiootin kanssa, esim. tuossa 25 minuutin kohdalla, kun kretupelle alkoi yllättäin kyselemään ulostamisestaan:

    https://www.youtube.com/watch?v=kk1RnwbFIps

    Äänestä

  • Sehän siinä outoa on, kun evoluutionistit ei kestä kritiikkiä. Kertooko epävarmuudesta?

    Äänestä

  • rwreh kirjoitti:

    Sehän siinä outoa on, kun evoluutionistit ei kestä kritiikkiä. Kertooko epävarmuudesta?

    Voi trolliparka, kun teidän idiotisminne ei ole mitään kritiikkiä vaan järjetöntä aivopierentää puhtaimmillaan, ja meidän muiden on vain valittava yritämmekö olla nauramatta vai naurammeko itsemme tärviölle.

    1Äänestä

  • utti kirjoitti:

    Dawkins esitteli melkoista hillintää myös tämän idiootin kanssa, esim. tuossa 25 minuutin kohdalla, kun kretupelle alkoi yllättäin kyselemään ulostamisestaan:

    https://www.youtube.com/watch?v=kk1RnwbFIps

    Ihan relevantti kysymys. Kyllä siinä on rakko täynnä, jos on lähes neljä miljardia vuotta odottanut, että virtsanerityselimistö evoluoituu täysin toimivaksi. Kuka sitä nyt vajaatoimisella rakolla mitään tekisi :-)

    Äänestä

  • rwreh kirjoitti:

    Sehän siinä outoa on, kun evoluutionistit ei kestä kritiikkiä. Kertooko epävarmuudesta?

    Ai mitä kritiikkiä?! Sehän olisikin, jos kreationistit pystyisivät esittämään jotain kritiikkiä, ainakaan Wendyn jutut eivät sitä ole.

    Ei se, että höpötetään tyhjää ja kielletään kaikki, ole mitään kritiikkiä... :)

    2Äänestä

Ei ziisus. Sopisi kyseinen bimbo hyvin Trumpin hallintoon muiden kaltaistensa vajakkien joukkoon

1Äänestä
  • Kohta Trumpin hallinnosta taitaa vapautua oikeusministerin pesti.
    Wendy Wright sopisi siihen hommaan ihan mainiosti.

    1Äänestä

  • qwertyilija kirjoitti:

    Kohta Trumpin hallinnosta taitaa vapautua oikeusministerin pesti.
    Wendy Wright sopisi siihen hommaan ihan mainiosti.

    Täsmälleen. Oikeusministerin suuhun sopii lause: "show me the evidence, show me the evidence..." kuten tässä videossa Dawkins muistelee keskustelua 0:46 eteenpäin.



    https://m.youtube.com/watch?v=m-igulA_rJk

    2Äänestä

  • UPDATE_11693098 kirjoitti:

    Täsmälleen. Oikeusministerin suuhun sopii lause: "show me the evidence, show me the evidence..." kuten tässä videossa Dawkins muistelee keskustelua 0:46 eteenpäin.



    https://m.youtube.com/watch?v=m-igulA_rJk

    Niin ja Wendy täyttäisi taatusti Trumpin toiveet erikoissyyttäjä Robert Muellerin erottamiseksi. Nykyinen oikeusministeri Jeff Sessions jääväsi itsensä noista Venäjä-tutkimuksista ja sille ollaan antamassa monoa.

    "Lehden lähteiden mukaan Sessionsin korvaaminen on nähty osana Trumpin liittolaisten strategiaa, jolla he yrittävät erottaa erikoissyyttäjä Robert Muellerin. Muellerin johtama FBI:n tutkijaryhmä selvittää Trumpin vuoden 2016 presidentinvaalikampanjan yhteyksiä Venäjään."

    https://yle.fi/uutiset/3-9739206

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


blondieblondi kirjoitti:

Törmäsin utubessa Wendy Wrightiin...katsokaa tuota kaikkien blondien äitiä ja nurakaaa, hahhahaha!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu