Ei sun paikat kestä

Niin isoa kuin mulla. Jos pi....n mahtuu niin hyvä.
8274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kyllä se vehkeesi kuule mahtuu jokaisen naisen pilluun. Onhan sieltä vauvankin tarkoitus tulla ulos.

Äänestä
  • No ni.

    Äänestä

  • Se joka mulkkuansa kehuu on ite🦐

    Äänestä

Muistaakseni se jo liukui huulia pitkin nieluun..mutta en kyl jaksais loppuunasti

Äänestä

" Ei sun paikat kestä

Turhahaaveillasiitä

26.7.2017 0:43
Niin isoa kuin mulla. Jos pi....n mahtuu niin hyvä."

Ilmeisesti avaus oli mieheltä-hiirelle.

Äänestä

Oletko edes yrittänyt "Miheltää" sitä hiirtä. Kyllä niin pieni pili kun sulla on, mahtuu hiiren pilluun ihan heittämällä. Jää vielä väljäksikin.

Äänestä

Vauva tulee ulos helposti. Kyllä se leveydessä se vagina voi olla vaikka vauvanpäänkokoinen mutta syvyys on asia erikseen. Peniksen koolla ei ole väliä kunhan se on paksu.

Äänestä
  • Eli koolla siis on väliä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Turhahaaveillasiitä kirjoitti:

Niin isoa kuin mulla. Jos pi....n mahtuu niin hyvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu