Islam foobikko.

Minä vihaan islamia ja kaikkea mitä se edustaa.
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Fobialla viitataan suhteettomaan pelkoon. Useimmat ns. "islamfoobikot" yksinkertaisesti inhoavat ja vastustavat islamin arvoja ja käytäntöä sekä sen luomaa uhkaa.

Äänestä

Vihalla ei vain saa aikaan mitään, se ei poista islamia ja viha syö itseäsi sisältä päin.

1Äänestä
  • Hyvinhän noi imaamit näyttävät saavan siitä virtaa maailmalla..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


LyhyestiKaunis kirjoitti:

Minä vihaan islamia ja kaikkea mitä se edustaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu