Löytyykö vanhempaa naista kuka kaipaisi seksiä erityisesti suuseksiä, onko pimppasi jäänyt kokonaan tätä herkkua vaille? Nyt olisi tarjolla siisti ja luotettava 42 vuotias mies nuolemaan pimppaasi kouluta vaikka sinulle sopivaksi. :) kaikki luottamuksella ja hyvällä hygienialla mennään sinun halujesi mukaan. Ota yhteyttä treffipuolella kyseisellä nimimerkillä.
Kaipaatko nuolemista
12
449
Vastaukset
Seinäjoella ollaan unohtui mainita.
- 55eeva
Voi minua saisit lutkuttaa mutta olemme niin kaukana toisistamme.
- luikkari
Missä Eeva pitää majaa?? T. nuolija myös!!!
- Muumi755
Seinäjoki herätys. :)
- Tiina-61v
Kyllä hyvä nuolenta aina tuntuu hyvältä ennen kunnon naintia . Omalta ukoltani en enään saa kunnon seksiä kuin harvakseltaan , joten on pakko sopivan tilaisuuden salliessa nauttia vierasta herkkua .
- Muumi755
Otahan yhteyttä jos näiltä seuduilta olet.
- Nautittaisko
Täällä olisi innokas mies, nuolisin tosi pitkään ja sen jälkeen rakastelisin sinua nautinnolla. Jos kiinnostuit vastaa tähän niin sovitaan jatkosta.
- M51HML
Mieluusti nuolisin kosteaa pillua! M51HML
Rakastan kun joku nuolee pilluuani kunnolla... kunnon nain ti sen jälkeen on myös ihanaa...
- M51HML
Mieluusti nuolisin!
- Rakastelisin
Kyllä minäkin nuolisin ja kunnolla, sitten rakastelu olisi ihanaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332306- 1231946
- 771601
- 1601232
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671217- 481053
- 611046
- 661028
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t30930Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62927