Pettymysten seassa harvoin mitään saa mitä haluaa

Aurinko paistaa, kun olis toivonut sadetta. Sut olisin halunnut, mut sä et mua. jne
Mutta jäädään tänne ja nauretaan vaikka elämän ironialle..
1112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ookko tehny selväks mitä haluat keltä haluat.Kukaan ei ole ajatuksiesi lukija.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaehkäjoskusjotainsaa kirjoitti:

Aurinko paistaa, kun olis toivonut sadetta. Sut olisin halunnut, mut sä et mua. jne
Mutta jäädään tänne ja nauretaan vaikka elämän ironialle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu