Nainen jos olisit mies

Olisit iranilainen mattokauppias
6195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mies jos olisit nainen olisit luultavasti espanjalainen matontekijä

Äänestä
  • tai hullu hatuntekijä.

    Äänestä

Vain taikamattoja kultaseni. Vain taikamattoja.

Äänestä

Määrä muuten olen yhdessä paikassa myynyt mattojakin ;), vaikka en mies olekaan.

Äänestä

No iranilaiset matot on aika laadukkaita.
Osaisin myös neuvoa myyntipuheessa että ne on tosi painavia pesun jälkeen. Se taitaisi oikeastaan olla koko myyntipuhe.... En osaisi sanoa muuta. No, onneksi en ole mies.
"Tässä on matto, jos se kastuu se on painava. Osta osta!"

Äänestä

Kiitos. Jos SINÄ olisit mies niin menestyisit elämässäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Todennäköisesti kirjoitti:

Olisit iranilainen mattokauppias

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu