EN OLE KIINNOSTUNUT TEISTÄ KENESTÄKÄÄN!!!!!! KÄYN TÄÄLLÄ JA NÄEN KAIKEN PASKAN MITÄ TÄNNE KIRJOITATTE MINUSTA TUNNEKUOHUISSANNE!!!!! MINUA EI KIINNOSTA!!!!! LOPETTAKAA!!!!!
JÄTTÄKÄÄ MINUT RAUHAAN
ENJAKSAENÄÄ
3274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Rauhoitu hyvä ihminen. Mä en ainakaan ole susta tai kenestäkään muustakaan kiinnostunut. Äläkä ota itseesi mitään kirjoituksia näiltä palstoilta, ne ovat jonninjoutavaa höpinää jolla ei ole mitään merkitystä. Helpointa olis jos voisit jättää nämä sivut omaan arvoonsa ja tehdä jotain muuta.
Tämähän on niitä kateellisten trollauksia, että huomio saataisiin taas " oikeisiin uomiin"! Tällä ei ole mitään tekoa todellisuuden kanssa, harhaa yritetään ylläpitää kaikin mahdollisin keinoin!! Minä esm voin aivan erinomaisesti, ja voisin paremminkin vielä,jos minulta " lainattu" toinen tablettini palautettaisiin sinne mistä se " lainattiin". Jos ei, on pakko virallisempiin yhteyksiin ryhtyä. Tänäänkin tällä palstalla kirjoitettiin aloitus, joka löytyy siitä tabletista. Joku on tosi tyhmä. Kasvakaa aikuisiksi🤗
Lisäänpä vielä, että siinä yhteydessä kun "virallisempiin" ryhdytään paljastuu kyllä paaaaljion muutakin ! Tabletti on ollut kateissa toukokuusta lähtien. Siitä ei ole teille mitään hyötyä, kaikki on tallennettu muuallekin. Olen toivonut ettei sitä tarvitsisi koskaan käyttää. Mutta joku valitsi toisin.🤗