yritti kusettaa asiakasta 345 euroa olisi pitänyt maksaa rikkoutuneen maksuvälineen takia,minkätakia edellinen ketju poistettiin välittömästi Mv-lehdestä voi lukea loput nyt se taas ilmestyy.
Huonosti Suomea solkkaava taxikuski
KommariMari
355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mv-lehti, hheh....
ceetakit kusettaa aina,eihän ne rehellistä koskaan,muijat varastaa litlin kärryjä omiin kauppihinsa jotka suomalainen kiertää kaukaa
Tämäkin uutinen on ainoastaan MV-lehdessä luettavissa ainoa lehti joka julkaisee sen mitä muut eivät uskalla ,aamu alkaa lukemalla lehteä jonka uutisointi poikkeeaa valtamediasta täysin. Olin viikon mökillä ei minkäänlaista vehjettä mukana ainoastaan puhelin ja sekin ääneetömällä jestas sentään mikä rauha. Ei yhtään mustaa ihmistä ei ollut pilaamaasa aamurauhaa siinä laiturinokalla aamulla kuuden aikaa ajattelin tämä on paratiisi .