mitään.... Kaikella kunnioituksella kaikkea mitä olet tehnyt mutta mä en voinut tietää että soittaisit ja täällä ei vaan tuu mistään mitään ja mä en vaan jaksa enää. En voi odottaa jotain mitä ei voi edes tietää. Oon ihan valmis hyppäämään jonkun toisen matkaan jos sellaista vaan tapahtuu. En kiristä en mutta en vaan kestä roikkua enää tässä epätietoisuudessa. Jos sä vaadit täydellistä ymmärrystä täällä niin mä en vaan siihen pysty. Jos sä et voi tunnisteilla tulla kohtaamiseen mikäli et yhteyttä enää tahdo ottaa niin siinä oli se mitä mä voin ja siinä se.
Yllättäjä soittaja-nainen
eitästätuu
3219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin monen vuoden tähden, minä jaksoin sinua oottaa ja oottaa unettomien öidenkin jälkeen et soittanut edes prepaidnumerosta..ootin ja halusin, mutta leikit kustannuksellani ja flirttailit toisille.
Paska juttu ku jä kii toiseen noin, tiedän kokemuksesta mistä puhut. Minulle meni vuosia, siis tosi monta vuotta.
Mä en tiennyt että saattaisit soittaa. Mistä oisin voinut odottaa soittoa tuntemattomalta ja vielä tunnistaa...Ja anteeks vaan mutta mua lähestytään usein ja sit siinä pitäis osata jotenkin vielä olla...Kyllä tässä on kaikkensa yritetty sitä tapaamista järjestää toisin kuin olettaa asioita jotka ei oikein edes ole mua. Siis että olis kuin joku poimittava pysti. Jonkun mielestä junttia ajattelua mut en mä mikään överi feministikään oo. Ei naisen nyt tarvii liian miesmäinenkään olla.