Muistelen, että tää Rosannan Toffo olis jonkun toisen turhan julkkiksen exä. Mutta kenen?
Näistä pitäs tehdä sellanen kaavakuva, että pysyis kärryillä. Tosin ei siinä onneks montaa sekoilijaa ole, aika likkunen sisäpiiri seukkaa toistensa exiä :)
Näistä pitäs tehdä sellanen kaavakuva, että pysyis kärryillä. Tosin ei siinä onneks montaa sekoilijaa ole, aika likkunen sisäpiiri seukkaa toistensa exiä :)
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se on se Emmi Lehtomaa joka luotsaa Bachelor eka kauden Ninan kanssa jotain turhuus miss fitness girl kisoja. Tää Emmi ja Toffeli piti kimppablogia niin kauan kun rakkaus kukoisti. Sitten Toffeli siirtyi Kuljun kyytiin.....ja tästä alkoi vuosisadan rakkaus :D
Tämä miehekäs Kulju on samaa kaliiperiä Martsukan kanssa ilmankos siirtyi vetämään niitä Martinan nolaamia Miss Bimbo kisoja
Rosannan Toffo?
Pariskunta on eronnut aikoja sitten.
Tofe liikkuu ihan julkisesti söpön ja naisellisen brunetin kanssa.
Olen nähnyt heidät usein yhdessä ulkoiluttamassa koiraa.
No katsos, kun meidän, jotka emme asu samoilla huudeilla, on pakko vaan uskoa, mitä lehdissä kirjoitellaan. Siksi en ollut tässä Toffo-asiassakaan ihan ajan tasalla, mutta nyt olen :)