Näin ainakin USA:ssa. Mahtaa olla tehostamistoimien hedelmää. Eivät siellä Bulgarian päässä osaa tehdä paskaakaan, eivät edes osaa antaa numeroa Helsingin urpoille, jotka voisivat ongelmien suhteen oikeasti auttaa.
On kyllä ihanan tehokasta.
Finnair pistää asiakkaansa soittamaan Bulgariaan
7
255
Vastaukset
- Vamosala
Ja et osaa itse etsiä netistä suomenkielistä asiakaspalvelua..?
- Shitair
En ollut itse avun tarpeessa, vaan on amerikkalaisen tuttuni kokemaa. Antoivat kentällä tuon numeron mihin käskivät soittaa, joka johti bulgarialaiseen keskukseen jossa ei osattu mitään.
Neuvoin pysymään erossa tuosta paskafirmasta. - keksittytarinataas
Shitair kirjoitti:
En ollut itse avun tarpeessa, vaan on amerikkalaisen tuttuni kokemaa. Antoivat kentällä tuon numeron mihin käskivät soittaa, joka johti bulgarialaiseen keskukseen jossa ei osattu mitään.
Neuvoin pysymään erossa tuosta paskafirmasta.Taitaa olla taas katkeran entisen mekaanikon satuilua. Miksi halusit kertoa tämän tarinaan täällä, mikä on pointtisi?
Kerro miksi eivät kenttävirkailijat voineet asiaa hoitaa vaan matkustajan olisi pitänyt soittaa johonkin? Mikä oli se numero, jonka he antoivat? Mistä soittaja tiesi soittaneensa Bulgariaan? - Shitair
keksittytarinataas kirjoitti:
Taitaa olla taas katkeran entisen mekaanikon satuilua. Miksi halusit kertoa tämän tarinaan täällä, mikä on pointtisi?
Kerro miksi eivät kenttävirkailijat voineet asiaa hoitaa vaan matkustajan olisi pitänyt soittaa johonkin? Mikä oli se numero, jonka he antoivat? Mistä soittaja tiesi soittaneensa Bulgariaan?Anteeksi, mikä entinen mekaanikko? Meni vähän ohi.
Nimenomaanhan noita kysymyksiäsi jäin ihmettelemään. Eivät auttaneet henkilökunta SFO:n kentällä vaan pistivät soittamaan. Sopii itse soittaa Jenkeistä tähän numeroon, jos et usko: 877/757-7143.
Ei Finnairilla edes taida olla omia työntekijöitä tuolla kentällä, vaan vuokraavat muilta niinä harvoina päivinä kuin lentoja on. Ei ihme jos ammattitaito on olematonta. - KolmenAPekka
Shitair kirjoitti:
Anteeksi, mikä entinen mekaanikko? Meni vähän ohi.
Nimenomaanhan noita kysymyksiäsi jäin ihmettelemään. Eivät auttaneet henkilökunta SFO:n kentällä vaan pistivät soittamaan. Sopii itse soittaa Jenkeistä tähän numeroon, jos et usko: 877/757-7143.
Ei Finnairilla edes taida olla omia työntekijöitä tuolla kentällä, vaan vuokraavat muilta niinä harvoina päivinä kuin lentoja on. Ei ihme jos ammattitaito on olematonta.Mikä on ja mihin tuli se Bulgarian suuntanro?
- häivypalstalta
Shitair kirjoitti:
Anteeksi, mikä entinen mekaanikko? Meni vähän ohi.
Nimenomaanhan noita kysymyksiäsi jäin ihmettelemään. Eivät auttaneet henkilökunta SFO:n kentällä vaan pistivät soittamaan. Sopii itse soittaa Jenkeistä tähän numeroon, jos et usko: 877/757-7143.
Ei Finnairilla edes taida olla omia työntekijöitä tuolla kentällä, vaan vuokraavat muilta niinä harvoina päivinä kuin lentoja on. Ei ihme jos ammattitaito on olematonta.Reaktiosta näkee että entinen mekaanikko veikkaus osui ja upposi.
Oot kyllä surkee luuseri ja satujen keksijä
- hiilikyrpätasapää
Kännissä menee soitotkin Bulgariaan. Selvin päin sitten ensi kerralla amerikanserkku.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191652
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991478Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy36891Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29849Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?38791Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50776Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s43728Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56718Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37710Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37680