Aika kuluu Elina tik tak tik tak!

Kello käy tik tak tik tak tik tak tik tak. Huomaathan? Kahvihetkemme? Tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak.
7257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Et ole Veemies....... Hän olisi voinut tulla tänään vaikka kylään....

Äänestä

Hassua. Aikahan kuluu koko ajan. Kahvilla tai ilman.

Äänestä

No sehän on fakta että aika kuluu! Elinaa se ei kuitenkaan tunnu kiinnostavan, eli tästä on tehtävä johtopäätöksiä,,,

Äänestä

Joko lähetit Elinan sähköpostiin viestin?

Äänestä

Laita sille viesti niin kuin ennenkin, päättyy ysiin.

Äänestä

Just joo. Tunnetko Ellun?

Äänestä
  • Tunnetko Heidin? Poistit hänet.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


realOTM71 kirjoitti:

Kello käy tik tak tik tak tik tak tik tak. Huomaathan? Kahvihetkemme? Tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak tik tak.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu