Seurat Istanbulissa 2017

377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onkohan siellä Olavi-veli parhaillaan puhumassa, kun väki heiluttaa lippuja niin innoissaan?

Äänestä

herätys levinnyt sinnekin... Päivämiehessähän oli joitakin vuosia sitten uutinen, että tuhannet Turkin kurdit ovat saaneet parannuksen armon.

Äänestä
  • Turkissakin on uskovaisia............. puolestaan Israelissa on ollut parannuksen tekijöitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MuslimistaUskovaiseksi kirjoitti:

Isot seurat:
http://areena.yle.fi/1-4181598#autoplay=true

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu