Halonen-Vanhanen 61-17

4164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kandeis jamman tilata lehti kotiin, ja lopettaa paperinkeräysastioiden tonkiminen.

Äänestä
  • Eikö ole paljon Vanhanen tavoittanut Halosta parissa kuukaudessa. Pian on ohi.

    Äänestä

YLE=SDP. Juuri nahtiin ettei sinne Yleen paase toihinkaan muut kun demarit. Johtajaksikin valittiin epapateva sosialistipoikanen. YLE tekee naita sosialistien galluppeja viikoittain, aivan kuten Pohjois-Koreassa, jossa Kim Il Jongin kannatus on samoissa lukemissa kuin Tavjan, eli yli 100%.

Äänestä

Halonen ei vaan ole vielä ilmoittautunut ehdokkaaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jamma kirjoitti:

http://www.yle.fi/uutiset/tv_uutiset_selvitti/id3365.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu