Painiminen alasti

Haluaisiko joku muu painia alasti? Vaikka ryhmässä ilman ikä- ja sukupuolisarjoja. Vaikka siten että hävinnyt poistuu ja voittaja saa uuden vastustajan.

15

3469

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Tuon tapaista kyllä.


      • WhiteDog kirjoitti:

        Tuon tapaista kyllä.

        Moi kiinnostaisiko?


      • timo.meikalainen kirjoitti:

        Moi kiinnostaisiko?

        Kyllä


    • m23_

      Naisen kanssa painiminen kiinnostais alasti tai vaatteetkin päällä. Miesten kans paini ei nappaa.

    • mies_37v

      Vaimon kanssa on tullut kokeiltua useaankin otteeseen. Joskus alusvaatteisillaan ja joskus ilman. Vaimoni on minua n.15kg isompi ja ainakin meidän kesken paino on voimaa enkä ole vaimoani kertaakaan voittanut, mutta kivaa on ollut!

      • haluaisinmyös

        Olet onnekas..


      • Mun tyttö painii aina vieraiden kanssa.


      • WhiteDog kirjoitti:

        Mun tyttö painii aina vieraiden kanssa.

        Meni juhannuksena taas vääntämiseksi. Mökillä on painimatto. Se on tyttöystävän vaarin peruja. Tuntuu että ainakin pari kaveria pääsi sen reisien väliin ja yksi tuli selätetyksi. Serkkutytön kanssa ottelu päätyi kyllä ratkaisemattomaan.


    • Moi, ehdottomasti. Vaimoni olisi varmaan kiva vastus, 155cm, 54kg, d75-rinnat, Brunette, noin 39 vuotias, Jennifer love hewitt look a like, hirmu kiltti ja mukava.

    • ukkeli33

      Aikuisena ei oo tullu painittua mutta nuorempana oon kyllä tyttöjenki kans paininu ja usein hävisin. Aikuisena menis kai toisin.

    • Anonyymi

      Missä asut

      • Anonyymi

        Kotona. Entä sä?


    • Anonyymi

      Siinä vois kalut ruveta seisoo ni mitäs sitten tehtäis? M57

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      145
      8115
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      46
      4583
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      50
      4185
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      427
      2161
    5. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      81
      1920
    6. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      20
      1554
    7. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      35
      1508
    8. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1507
    9. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      204
      1376
    10. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      33
      1237
    Aihe