pliis naiset

kopoma-d

älkää ajelko karvojanne sillä se kolmio kuuluu haaroihinne kiihottavasti reunustamaan sitä ihanaa reikää"mikä nuoltavakin" ps. nyt pornosivuja katellessa sivuutan kaikki n aiset jotka posliineja mut ihanaa naisen rinnat,karvakolmio pelkkä ajatuskin saa mut nii kiimasex nyt olis naiset tääl kunnon täytettä karvoin reunustettuihin koloihin 24 x3

7

775

3Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • posliinipoika

      Mä sheivaan omat karvani joka puolelta ihan posliiniksi. Mutta varsinkin hiukan rehevämmille naisille sopii kunnon karvapehko alapäässä, kainalokarvat, sääret ym. heilläkin ajeltuina.
      Fantasioin siitä, miten upea ja rehevä nainen on laittautunut liiveihin ja nailoneihin, ja nöyryyttää mua. Pillukarvoitus on runsas, ja kun hän nuolettaa mulla alapäätään, aistin miten karvoituksessa tuoksuu ja maistuu vieraat spermat.....aaaahhh!!!

    • Eiarpaonnea

      No hyvä kun löytyy tällaisiakin miehiä joiden mielestä ei tarvitse näyttää lapselta. Kai reunat voi rajata ?

      • Mo se onkin kokolailla normaali mies. Joka toinen aloitus tällä palstalla on hänen tekemä.


    • kuumenen

      Toki reunat ja muutoinkin hieman siistiä, kyllä karvoitus kuuluu naiselle yhtä luontevasti kuin nenä päähän.

    • sileäposliini

      Minä olen vaalea nainen,eikä minulla ole koskaan kasvanut mitään tummaa pehkoa,ennen minua hävetti vähäinen karvoitukseni,en kehdannut kunnolla edes sekstailla kun tuo asia vaivasi minua niin paljon,no kerran sheivasin ne vähäisetkin pois se oli minun kohdalla tosi hyvä päätös,nyt olen reilusti posliini enkä enää häpeile itseäni.

    • namnamlips

      Me miehet ei kaivata naisia jotka kuljettavat linnupesää jalkovälissään. Poslari on siisti.

      • Ei_kylmää_kanaa_kiitos

        Älä viitsi yleistää yhden esimerkin pohjalta.

        Aikuisessa naisessa on luonnostaan karvoja. Jos niitä ei halua ajella, ne saavat olla. Minusta mieluumminkin niin päin. Eli "me miehet"-juttu meni siinä.


    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      132
      2973
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      7
      1376
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      220
      1316
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1181
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1140
    6. 37
      1011
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1001
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      133
      957
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      944
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      877
    Aihe