kuunteli musiikkia lennolla kovalla volyymilla. http://www.is.fi/viihde/art-2000005325010.html
Sara Forsberg
lvgjgxdf
191354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
No tääkin on paljastanut olevansa ärsyttävä ,lapsellinen ,itsekeskeinen,itsekäs ,jokapaikan tyrkky ,vai oli lento ikävä ku ei saanut rauhassa häiritä muita matkustajia ,no yhyy,tosi kypsä kommenntti vieressäistujasta
Olisiko saaralla noussut kusi päähän. On se ihme julkkis, ei osaa muuta kuin siansaksaa. Sehän on isokin kuin mikä, poikia päätä pitempi ja muutenkin rehevä. Sen pitäisi painia äijäsarjassa.
Pikkukaupungin uskovaisella nestettä päässä. Kannattaisi tonkin miettiä mitä someen kirjoittaa.
Jättiläismuijalla kusta päässä. Ei mahda olla kiva matkustaa amazonin viereisellä paikalla muutenkaan, saati että se käyttäytyy kuin murkkuikäinen pissis.
Poikaystävä Hooman on kertonut haastattelussa, että Sara Forsberg piereskelee paljon.
Saako lentokoneessa piereskellä?
Saran piti sitten mennä ihan Amerikkaan asti hommaamaan mamu poikaystäväksi. Eikö näitä sulhaskandidaatteja olisi ollut kotimaan vokit täynnä?
Eli tämä siansaksaa puhuva ikipissis siis todennäköisesti haisteli vain omaa paskankäryään. Milloin se maailmoja mullistava ura muuten alkaa?
Toivottavasti älyää säästää nyt sen verran rahaa, että saa pietarsaaresta itselleen asunnon maksettua, kun maitojunalla tulee kotiin....
Todellakin ärsyttäväksi muuttunut.
Pissis mikä pissis.
Ja ostais köyhä itselleen kunnon vastamelukuulokkeet....
Ei ole kansainvälistä uraa edessä, eikä takanakaan....
Miksi jauhat paskaa vasten parempaa tietoa?
Miten niin?ihan kelpo ohjeita itsestään liikoja luulevalle ,hemmoitellulle tyrkylle,mikä saa tän uskomaan ,että voi öykkäröidä muita matkustajia ,kenenkään puuttumatta asiaan? Kasva aikuiseks ,maailmantähteyden voit myös tolla luonteella unohtaa
Eihän Sara ole tulossa maitojunalla Pietarsaareen. Millä lailla se on "hemmoteltu"? Itse hän on julkisuutensa hankkinut omalla työllään.
ja ison persiin syömällä
Et taida tietää kuka on Saran faija?
No kuka se on?
Baptistilahkon pomoja. Sara Maria Forsberg on erittäin epämiellyttävä jättiläismuija joka todennäköisesti ei anna hoomannin harrastaa muuta kuin hummusfetissiä ja säästää tussun avioliittoon.
Mitä nr baptistit on? En ole ikänä kuullukaan noita Suomessa olevan.
Jos hän kuunteli omia kappaleitaan ja loukkaantui ihan syystä kun vieruskaveri ei pitänyt tuotannosta.
Onko Sara varma että se oli vierustoveri kun haisi? Voihan se olla että juuesei selebrityltä itseltä pääsi korkeassa ilmatilassa suolistoperäistä pakokaasua.
Pitää kommentoida vanhaa ketjua. Taitaapa olla että suomalaisia tässä tapauksessa ärsyttää suomenruotsalaiset jotka julistaa menestyneensä omalla työllään, mutta ovat tarkoituksella unohtaneet mainita kattavan oman suvun ja taustan tuoman tuen ja hulppean rahoituksen. Eikös tämäkin neiti "uskaltanut" lähteä yksin tekemään läpimurtoa USA:han pitkästi yli 20 vuotiaana, mutta toisaalla lukee että mukaan lähti myös oma setä!!?? Kysymys kuuluu, kenen rahoilla ja millä taustajoukoilla hän sinne "yksin" lähti? Yritin minäkin USA:ssa maailmanvalloitusta tehdä, ikää oli 17 ja tein kahta työtä ennen sinne menoa koulun ohella kustantaakseni sen. Ihan yksin menin omilla rahoilla. Ei ollut setää mukana tukemassa itsenäistymisessä ja sukua rahoittamassa. Ei pidä aliarvioida suomenruotsalaisten härskiyttä! Rahalla saa kun on suku tukemassa ja lievää menestystä saattaa saada keskinkertaisillakin lahjoilla kun taustajoukot on tarpeeksi päättäväiset ja varakkaat.