Tykkääkö miehet jos...?

Hyvää-hoitoa-vaimolta

Vaimo/tyttöystävä suihinottaessaan antaa teille dildoo tai tekopenistä peppuun, saatteko kuinka voimakkaan orgasmin saatteko myös käsihoidon aikana vaimolta/tyttöystävältä samanlaista hoitoa.

12

1496

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • valitettavasti tuollaisesta saa nauttia aivan liian harvoin :(

    • Vibraa

      En saa dildoa ( enkä haluakaan), mutta vibraa kiveksille tai jalkoväliin saan. Se kyllä kruunaa suihinoton, mutta useimmiten nopeuttaa laukeamista dramaattisesti. Minä ainakaan en pysty pitkittämään laukeamista yhtään, kun vibraa käytetään lisänä. Useimmiten minut on vielä sidottu kädet ja jalat levälleen, joten ei voi edes estellä mitenkään.

    • mies50vv

      Vaimo tekee tuota silloin tällöin. Joko omasta aloitteesta tai pyynnöstäni. Liukkaria avuksi ja se tunne kun dildo työntyy peppuun on tajunnan räjäyttävä. Orgasmi tulee jo muutamien työntöjen jälkeen tosi kovana.

    • Mistä löytyisi tuollainen nainen?

    • Mun mies haluaa vain peppuaukon sormeilua ulkoapäin. Mulle kyllä antaa kunnolla kyytiä myös peppuun ja tietää, että siitä seuraa aivan räjähtävä orgasmi. Mulla anustappi on käytössä. Dildoa tai tekomunaa en ole peppuun halunnut, ne tuntuvat niin kovilta. Voi olla sekin syynä, ettei mies halua myöskään omaansa.

      Nyt olisi joulupukille toiveena sellainen dildo, jossa myös pepulle oma tappi. Meillä parhaat lahjat jaetaan ihan kahden kesken.

    • tj74vm

      suuhun ottaessani olen ns sormettanut muutamaa miestä peräaukkoon.ovat purkautuneet nopeammin ja rajummin..heh...kyl siinä pillu alkaa valumaan...heh..

      • Itse miehenä pitäisin tuollaisesta todella paljon. Mutta ihmiset ovat erilaisia, varmaankin jotkut miehet eivät tuollaisesta pidä ja varmaan löytyy myös naisia jotka eivät halua kajota miehen peppuun..


      • tj74vm
        strap_on_naista kirjoitti:

        Itse miehenä pitäisin tuollaisesta todella paljon. Mutta ihmiset ovat erilaisia, varmaankin jotkut miehet eivät tuollaisesta pidä ja varmaan löytyy myös naisia jotka eivät halua kajota miehen peppuun..

        toiset miehet heti pyytäneet lopettamaan kun olen sormella hivellyt pyllyreikää...muutama siitä nauttinut tosi paljon.....on myös tullut nuolaistua sieltä...heh...


      • Niimpä.. ..olemme kaikki erilaisia ja pidämme eri asioista. Minun nimimerkkini kertoo varmaan paljon mistä pidän mutta sitten taas naista on kiva kiusata.. ..joka paikasta. :o)


      • tj74vm
        strap_on_naista kirjoitti:

        Niimpä.. ..olemme kaikki erilaisia ja pidämme eri asioista. Minun nimimerkkini kertoo varmaan paljon mistä pidän mutta sitten taas naista on kiva kiusata.. ..joka paikasta. :o)

        olishan se kiihottavaa panna sinua vyödildolla...heh..joka asennosta ja samalla runkata kaluasi...itse pidän peppu seksistä paljon..


      • Pidän siitä että seksissä voimme olla tasapuolisia. Jos nainen antaa minulle peppua niin kyllähän minunkin pitää antaa naiselle peppua, eikös? :o) Mutta minulle se ei ole "rangaistus" vaan nautinto.. Mutta tässäkin tulee taas se eteen ettei kaikki naiset pidä tälläisestä miehen nautinnosta..


    • Fuckanaario

      Kyllä juu saan. Mulla on ihan omia peppulelujakin ja kyllä prostatan hieronta tekee suikkarista tai käsihoidosta niin räjäyttävän kokemuksen että kovempi orgasmi olisi jo tuskallinenkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      80
      2047
    2. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      366
      1259
    3. Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?

      Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu
      Suomussalmi
      27
      1105
    4. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      141
      1038
    5. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      95
      794
    6. Päälle hautaus?

      Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa
      Lieksa
      131
      790
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      45
      717
    8. On tuota ikäeroa meillä kyllä aivan liian paljon

      Etsi samanikäistä kuin olet, niin minäkin.
      Ikävä
      60
      690
    9. Voisit nainen joskus vastata minulle

      Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.
      Ikävä
      63
      672
    10. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      61
      656
    Aihe