Olen 45v fiksu, komea ja varattu mies. Johtuen erilaisista seksihaluista "kotona", minulla on usean vuoden aikana ollut ihan tavallisia naisia (opiskelija, sairaanhoitaja) yksi kerrallaan ystävättärenä ja olen maksanut. En siitä että saan pillua vaan siitä etten kuule pillusta saantikertojen välissä.
Kivaa voi olla ja on ollutkin, mutta suhteen luonne pysyy molemmille selvänä. Suosittelen järjestelyä, naiset varsinkin antaa vedättää itseään tyhjänpäiväisillä lupauksilla yheisestä tulevaisuudesta. Hintalappu vaan tiskiin meille varatuille.
Näkökulma tämäkin
6
477
Vastaukset
- nainen44v
Tuollainen suhde kuulostaa suuri sellaiselta, mitä tarvitsisin. Seksi maistuu ja ylimääräiselle käyttörahalle olisi tarvetta, enkä halua miehestä ylimääräistä riesaa elämääni. Elän seksittömässä parisuhteessa, joten vaitiolo puolin ja toisin olisi taattu.
Miehen toivoisin olevan seksissä normaaleista asioista innostuva ja itsestään huolta pitävä, koska itsekin olen vastaava. Hei 44v nainen. Laitatko spostia tähän suomen postiin. Oon sun ikänen siisti ja kiva varattu mies.
- uteliasnainen_
Minkä verran olet maksanut hoidollesi? Maksatko joka kerta vai mikä on systeemi?
- HerraA50
Utelias nainen kyseli hinnoista. Sanoisin näin että rahalla paikataan tasoeroa. Nuori hyvännäköinen voi huoletta pyytää 250€ tunti randomeilta eli sillä hintaa kaikki oksetuksetkin kelpaa asiakkaiksi (lähes kaikki:) Sitten kun on ekan kerran tavattu niin yleensä tyttö antaa jonku ns. vakkarihinnan miehelle.
Itse olen 50 ja mun vakkari 20. Ekasta tapaamisesta maksoin 250€ kahdesta tunnista joka oli aika vähän . Toisaalta nähtiin ensin puolen tunnin autoajelun verran jolloin en koskenut häneen ja maksoin siitä 50€.
Nyt ollaan tavattu melkein 30 kertaa ja maksan 100€ ilman aikarajaa. Paljaalla tuohutaan kun ollaan oltu jo niin monta kertaa yhdessä. Tietenkin jos hän alkaa seurustelemaan niin sitten otetaan kumi väliin.
Mutta siis tasoeroa paikataan rahalla. Jos mulla olis 55v salarakas niin en maksais mitään, nelikymppiselle maksaisin puolet siitä mitä parikymppiselle ja kuuskymppiseltä ottaisin itse 50€ tunti :)- Justnoi
Täytyy kyllä sanoa ,että sun oma taso on nolla.Seksi mikään ikäkysymys ole ,idiootti.
Tietysti kun oot saamaton ja osaamaton tollo ni parempi noin.
- HerraA50
Juuri niin, ei seksi ole ikäkysymys, se on rahakysymys. Tai oikeastaan toimeentulokysymys. Havaintoni mukaan naiset hakeutuvat varakkaiden miesten seuraan vaikka miehet ei suoranaisesti maksaisi itse aktista. Ja tutkimuksen mukaan parempi tuloisilla miehillä on parisuhteessaan enenmän seksiä kuin muilla (työ) miehillä.
Ja mitä tulee idiotismiin niin lukijat on varmasti sen verran fiksuja että pystyvät itse päättelemään ketkä kirjoittajista on idiootteja ja ketkä ei, mutta jos saat tyydytyksen nimimerkin suojassa toisia solvata niin siitä vaan. Solvaaminen kun vaan tappaa hyvät keskustelut...
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.1232558- 1351964
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1151291Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos631286En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k771141HESARI: Kahden Pasin pankki OmaSp
Toinen entinen työntekijä sanoi, että Turtio oli organisaatiossa “Jumalasta seuraava, ylöspäin” https://www.hs.fi/visio271133Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik351122Tykkäsit nainen
Aina eniten lähetyssaarnaajassa, muistan miten nautit!😎😚 meidän pitää päästä vielä kokemaan se.451089- 961053
Kerroppas nyt
M mies, että kenestä sinä oikein tykkäät, niin saadaan tämä asia muillekin selväksi 😉841048