Vittulajänkältä tai sitten et oo varmaan nukkunu

Ei saa ruokkia mun harhoja. Syystä että sinulla on oikeus poistaa loukkaavat kommentit. Pakkasen puolella on lääkärin käytös ja kiimainen valmistus koneiden ja laitteiden osalta. Tunnettu kansoilla eri puolilla maailmaa useita kymmeniä vuosia vanha kunnon juttu, että olet jumittunut ja kiimainen.
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikuttaa, että olet yksin jumiutunut, kiimainen, harhainen, tyhmä, trollien vedätettävissä... naiskuvasi ovat yhtä todellisia kuin suomi24:ssä naisia esittävät trollit tai miestenlehtien kiimafeikit. Lopulta yksinkertainen naiskuvasi peilaa vain itseäsi ja odotuksiasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naiselle.täällä kirjoitti:

Ei saa ruokkia mun harhoja. Syystä että sinulla on oikeus poistaa loukkaavat kommentit. Pakkasen puolella on lääkärin käytös ja kiimainen valmistus koneiden ja laitteiden osalta. Tunnettu kansoilla eri puolilla maailmaa useita kymmeniä vuosia vanha kunnon juttu, että olet jumittunut ja kiimainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu