että en ihmettele, että miehet himoitsee ja fantasioi että imet niiden mikkiä!
Vastaukset 11
- meenNyt
Et oo ainut, jolta kuulen tuon, mutta ymmärrät kai, kuinka iäkäs jo olen. Asemani myös velvoittaa huuleni muuhun toimintaan. Perinnölistä vain huuletkin..
- Elluhalloyb
Hymy huulet parin löytävät...👅
Hymy huulet suukon saavat...
Pusu huulet on...💋 Minulla on ihanat
- apepaease
Ei sulla huonot tissitkään oo..
- Elluhalloyb
EEMullakin kauniit tissit...
Vaik itse sanonkin...👅💋👁👁
- eikämikäänkaraokefani
Mikin imentä on intohimoni.
- Faddypliisdaddy
Musta oot oikeen tyypin kaa. Tossa on kyl toi puolet ja puolet että saa aikuisen mallia toisessa paikassa jolloin toi nuorena äitiytyminen ei haittaa :) ongelmat alkaa vasta murrosiässä niin odotan siihen asti että ymmärrät. Eli vielä kolme vuotta ennenku näkyy mitn oireita :) pahin vaihe alkaa viiden vuoden päästä :) ei mitään auktoriteettia, nyt saatanan pentu kuulitko tulee olemaan käytetyin lause. Tavarat lentää, karkailua, haukkuu jopa väkivaltaa. Kyse ei ole siitä ettei ne sais asioita sovittua mut se lapsi on kyl rumakin..
Niinhän ne sanoo, joten kai se paikkansa pitää ;).
- Jatyydyttämässätarpeet
Periaatteessa mun rooli onkin se mitä mietit et kuha vaan en ajattelis asioita niku ne on. Mut tein tollasta jo 16- 10v sitten ja lisäks kun seuraan tätä yhtä tapausta ni en voi sille mitn että olen iältä mikä olen. Kokemukset ei vanhenna mieltä ja kaipaan seikkailuja joihin sulla ei olis osaa eikä arpaa, oisit vaa silloin tällöin viihdyttämässä
- Goldenstar
Mullakin on kotona kultainen kiiltävä mikki jonka päällä nykyään ratsastan ajatellen sen olevan sinun... ;) siitä lähtee vaan liikaa ääntä öisin, heh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7486