Näin unta susta viime yönä

mutt siinä unessa sulla oli liikaa naisia ;) Toivottavasti ensi yönä oisit vain mun... hyvää yötä rakas <3
4262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oliko J-miehelle? :)

Äänestä
  • Ei vaan T-miehelle

    Äänestä

T pyörittää naisia valvetilassa ja alitakuntasi haluaa varoittaa petturista ennen ko hajoot.

Äänestä

Jos olisi minulle.
Minulle riittää yksi nainen, ja näin toisinkinpän!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanapainajainen kirjoitti:

mutt siinä unessa sulla oli liikaa naisia ;) Toivottavasti ensi yönä oisit vain mun... hyvää yötä rakas <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu