Oli jotenkin niin vanhanaikaisen oloinen. Valinta ei sitten kohdistunut.
Piti ostaa mutta kauppaan jäi
SkotaMeinaan
20247
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Minkä ostit? Vuosimalli ja paljonko ajettu. Kerro nyt rehellisesti, niin voimme kaikki nauraa..
kumpi oli auto vai ostaja
Mielikuvitusmaailmassa kaikki on mahdollista.
Voin vissiin kertoa että uusi Kia Optima sitä sitten jäi haaviin .On jotenkin tämän vuosikymmenen auto ilman neuvostopainolastia.
Eihän semmosta Kiiaa voi ostaa, mottorivalikoimassa on vain yksi dieselkone ja 2 litran bensakone. GT-malli on erikseen, mutta se onkin jo eri hintaluokassa.
Skodat on kolkkoja ja halvalla tehtyjä sisältä. Kovasti yritystä on jo ja siitä pointsit. Mielestäni skodat on jo kuitenkin ihan hyviä.
Minä käyn aina ruokakaupassa kertomassa myyjälle, mitä EN ostanut. Ja kun ostan jotain kodinkoneliikkeestä, niin käyn kilpailevassa liikkeessä sanomassa, mitä ostin toisesta kaupasta. Viinakaupan kassalla muistan eritoten mainita, mitä jaloviinaa EN halua ostaa. Ja baarissa, siellä tämä poika aina jaksaa muistaa sanoa niille naisille, joiden kanssa EN halua lähteä tanssilattialle.
Kyllä terve mies haluaa ostaa kaikki jaloviinat...
Skodajullin tuskin tarvitsee sanoa naisille ei.NAISET SANOO SEN KYLLÄ.
HEHHEEH HIHII
Kyykmanin yksipuhelut ja unikuvat jatkuvat takuutahtiin.
Sääli kun nää onnettomat finninaamat ei tiedä naisista mitään..kyllä skoda höpinät unohtuisi kun pääsivät kostean naisen kanssa touhuamaan..
Mut eipä nää taida naisista välittää..pelkäävät tai ovat homppeleita.
No tää lipes aiheesta,tai sitten ei..
Suomen tylsimmän ja seksittömän auton omistaja on yhtä autonsa kanssa
Vaan sinä et ehdi naisten kanssa olla kun touhuat tällä palstalla koko ajan. Höhöhöhöhöhö.
Tarkoitit varmaan että.Pääsisivät
Eiväthän nämä naisista perusta,ruosteinen skoda ja lippis.
Ei ole skotalla satulaan asiaa, naiset nauraa.
Miten on muuten mahdollista, että Kiaa ja Hyundaita valmistetaan Tsekissä ja Slovakiassa. Laiskat slaavit ja neuvostopainolasti. :(
Sanoin tästä automyyjille suorat sanat ja jätin ne änkyttämään leuka väpättäen.
Jo on aikoihin eletty!
Useilla on kuitenkin varaa ostaa Skoda. Tavallisesti työssäkäyvillä vieläpä käteisellä.
Harvempi "kriitikko" ehtii töihin, kun pitää kirjoittaa faktaa Skodan vioista 247365.
minä näin kerran autoliikkeessä skoda octavian, oli niin hassun hauskan näköinen, kapea ja korkea että rupesi naurattamaan niin oli pakko lähteä liikkeestä pihalle.
Neuvostoajan auto-osaamisella ei vaan pysty enää tuottamaan nykyaikaisia autoja.