Ei sun tarvii nainen mua pelätä

En mä sua raiskaa.
8413
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mitään tapahdu, liian pitkä välimatka.

Äänestä
  • liian iso pillu? ymmärrän vaikken ap olekkaan, että munakoolla on merkitystä ja varsinkin isopilluiselle. Seksi on kaiken a ja o.

    Äänestä

  • Sulla tais nakata ulalle koko alkuperäisen ajatuksen, vai oletko todella joku munahaukka?
    Elät siis seksin voimallako? Kokeile vapauttaa ajatuksesi joskus ihan muuhunkin elämään.

    Äänestä

Juu et taatusti raiskaa, siitä mä pidän huolen ja toisekseen ; en mä sua pelkää, miksi ihmeessä niin tekisin, en vaan pidä susta enää.

Äänestä

Itseäni. Jos käteni eivät pysykään kurissa..?

Äänestä

Miksi kuvittelet hänen pelkäävän raiskausta taholtasi ja ennenkaikkea miksi sinulla itselläsi on mistään syystä raiskaus mielessäsi.

Äänestä

ensin kuristat minut sukkahousuilla ja sitten raiskaat. Menee tässä järjestyksessä. Niin paljon kaikkia naisten vihaajia liikenteessä. Olisi pitänny syntyä mieheksi.

Äänestä

pienellä pippelilläs et kyl ketään raiskaiskaan ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Luotavaanmuhun kirjoitti:

En mä sua raiskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu