kaatukoon!

Kaataako joku nakkilas ongelmapuita?
6433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kaataa. mut pitää olla autokin vieressä ni pääsee siitäkin.

Äänestä

Ilkka ampumaradan tien alkupäässä. Ei kehu itseään ja hoitaa homman ammattitaidolla. Ainut oikea puunkaataja ei harrastelija.

Äänestä

Töitä on.

Äänestä

nii kuka kyseessä.

Äänestä

Ei kaada kukaan kun ei osaa,nakkilassa osataan vain kytätä toisia ja olla kateellisia ja puhua selän takana paskaa toisista,ei ihme et ihmiset muuttaa pois nakkilasta paikkoihin jossa puutkin osataan kaataa..

Äänestä

tääl mittää kytätä? läskipääkin myi meille vanhat makkarat leirille.eikä viety takas;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oldt kirjoitti:

Kaataako joku nakkilas ongelmapuita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu