Uusimmat tietokonesimulaatiot vahvistavat. menemme pörssiin 2018 toisella kvartaalilla, Kauppapaikkoja on Euroopassa 1200000 ja kolikon arvo hyvin lähellä Bitcoinin nykyarvoa. Vielä ehditte mukaan, konsulttimme räätälöi teille, kullekin "hymyilevän paketin" Tarttukaa tilaisuuteen, se ei toistu.
Tri Ruja - Aikataulu pitää
Terveisin-Ruja
15536
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kun ostaa nyt Tycoonin käteisellä saa onecoin kolikoita kaupan päälle muovisangollisen. Tämä ei toistu. Mahdollisuus splitata kolikot vaikka useampaan kertaan. voi tätä ihanuutta.
Myyntipöydät notkuvat Onecoinherkkuja. Kohta pamahtaa ja salamoi. Jaksamme odottaa, kiitos Ruja
Ensin pihvi 2 onea ja sitten turvesaunaan. mitä muuta ihminen tarvitsee...DealShitter Suomessa jyrää ja kasvaa 1000 kauppiaan tuntivauhdilla,
Joo, notkuvat Oneherkkuja.
Totta maar, Pian olemme maalissa
Kateelliset piipottävät, meill on asiat kunnossa.
Sain tänään Masterkortin ja huomenna Onekortti laulaa.....
Ketä on Onecoinin henkilökuntta nykyään. Eipä taida ketään olla jäljellä. On vain suomi -tunkkeja, jotka ylläpitävät tiedetystä syystä illusiota että Onecoin olisi vielä hengissä, ja joku mukamas vielä jotain "kehitystyötä" ns "yrityksen" puolesta olisi tekemässä.
Suomitunkit Kari Wahlroos, Staffan Libäck, Juha "Parru" Parhiala? Nämäkö ovat mielestänne Onecoin nykyään?
On huomautettava, että Bulgarian ja Venäjän huumekauppaa hallitsevat -terroristit ottivat ja jakoivat noin tuhat miljoonaa euroa rahoja keskenään, ja maksoivat mustalaisnaiselle bulvaanina toimimisesta 30 miljoonaa päältä.
Edellä olevassa tilanteessa ei varmaankaan kukaan voi olla niin tyhmä, että kuvittelisi toiminnan vielä jatkuvan, koska "suomitunkit näin sanovat".
Onecoin on ohi. Vain rikosoikeudellisia toimia saattaa olla jäljellä, mitä Onecoiniin tulee.
Joka rahojaan Onecoiniin laittaa, tulee "sioituksensa" menettämään, ja vielä veroseuraamusten kautta paljon enemmänkin, kuin mitä on "sioittanut".
OLET perusnegatiivinen tuulipuku-kepulainen. Onecoinin jytinää ei voi olla kuulematta......Onetsunami vyöryy..DealShakerin kautta tuottaen onnea ja hyvinvointia kaikille suomalaisille, myös vasenpunikeille.
Copypastasin useampaan paikkaan, koska koinisteilla ei ole vastattu ikinä tähän oleelliseen kysymykseen. Onecoin on huumerikollisten huijaus, eikä mitään muuta
Onemaster on nyt uskovaisten saatavilla, Muodollinen lunastus vain 100.00€.
Tuskin jaksan odottaa tuota uutta Ferraria.
Saanko louhia ja splitata?
Nyt ei enää splittailla vaan mennään pörssiin ja sitten maailma on meidän, siis coinilaisten.
Muistakaa yksi juttu. 120miljarsia kolikkoa hintaan 20€/kpl. Hallitsemme koko Tellusta. Kiitos Ruja. Kiitos Veska. Kiitos Parru. kiitos maajohtaja....... koko .."oneälymistölle"
Vain Mensan jäsenet ymmärtävät Onen nerouden.