Miksi oletnytihan

Yksin vaikka voisit olla kaksin?
3162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No ei pidä kyllä nyt paikkaansa.

Äänestä

No nyt on talous tiukalla enkä pysty muuhun, toisaalta on kokemusta jo tullut ihan tarpeeksi .miksi muiden en antaisi yrittää?>En kaipaa häiriötekijöitä toisaalta olisko ihmisyyttä muilla olemassa ?Ei aikaisemmassa elämässä ollut.

Äänestä

Ei yksinoleminen ole vaikeaa- Olen sellainen että viihdyn yksin. On huoli siitä etten saa mieleistä työpaikkaa enää koskaan. Se minkä piti auttaa, on toiminut päinvastoin. Sitä ei olisi koskaan saanut aloittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Omavalta kirjoitti:

Yksin vaikka voisit olla kaksin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu