Kiihottaako kiinnijäämisen riski?

Itä-suomi

Meillä ulkopanojen ihanuutta lisää ajatus kiinnijäämisestä. Oli kyllä ihanaa naida vaimoa takaapäin kesällä keinua vasten. Samalla pensasaidan takaa kuului naapurin puhetta.. eipä arvannut mitä touhutaan.. Välillä haaveiltu että joku innokas mies tulisi yllättämään ja haluaisi liukkaille..
Onko muilla samanlaisia touhuja tai haaveita?

6

584

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • KylläSeSitäTekee

      Totta se on. Minulla oli vuosia sitten yksi salasuhde ja hänen kanssa meillä oli tällaisia juttuja. Molemmat piti. Meillä oli pysäköintitaloissa monia kivoja hetkiä. Joskus liikennevaloissa sain suuhoitoa. Monia kivoja juttuja. Olispa vaan toinen osapuoli tällaiseen?

      • Sannahoitaja

        Sitä näki ja koki kyllä työpaikallani suuressa sairaalassakin!


    • kokeilin nyt istun rapulla läppäreineni!

    • kokeilin nyt istun rapulla läppäreineni!

    • Kyllä on, mikä sen kiihottavampaa. ja kiinnikin on jääty;)
      Voisin tulla katselemaan tai liukkaille....

    • parveke

      Kiihottaa molempia, odotamme vain syksyn pimeneviä öitä kun pääsemme parvekkeelle joskus naapuritalon asukas on tullut kotiin ja poikennut vastapäiselle parvekkeelle tupakalle.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      630
      2408
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      29
      1187
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      109
      1138
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      10
      1036
    5. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      93
      935
    6. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      885
    7. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      93
      795
    8. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      759
    9. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      741
    10. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      29
      673
    Aihe