mikä on paras asento
paras asento sinulle
5
506
Vastaukset
- kallex70
Nainen vatsallaan, jalat hieman avattuna. Aivan törkeän kiimaista naida takaa näin.
- T.A.Nakka
1) nainen päällä sängyssä
2) doggy style pihassa
3) nainen alla jalat ilmassa pöydällä
Vaimo on joskus kysellyt ryhmäseksiä, ujoteni vuoksi olen toiminut niin että työnnän dildon vaimon anaaliin ja nainen itse päältä.- T.A.Nakka
Olemme kyllä kokeilleet sitä että vaimo laittaa strapo on dildon päälle ja nai anaaliin mutta en ole saanut siitä nautintoa. Vaimostakin se oli turhauttavaa ja luovuimme ajatuksesta.
Nykyään käytämme nörytyys tarkoituksessa sitä että vaimo määrää päälleni sukkanauha liivit ja sitten menemme vaateostoksille. Minun on sitten kuuliaisesti sovitettava housuja. Ja kun verho vähän aukeaa näkevät jonossa olijat että miehellä on sukkanauha liivit.
Usein menemme sitten hienoon ravintolaan ja kotona näimme kuin kiimaisen minkit.
Ratsastamalla saan kovimmat orkut ;D
miehen sylissä
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572592Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1112326
- 241903
- 241691
- 301626
- 1691550
- 361275