Mites teillä onnistuu autopanot?Minkämerkkinen auto on paras siihen hommaan,ja missä paikoissa ootte harrastellu,ootteko esim jossai kaupan pihassa?Itte aina ajelen aja muija ottaa suihin sekun kerkee!!Kiva ajella muuten ympäriinsä....
auto panot
autoilija
1210156
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
ajelemaan;))))
ei kun naisen perse ikkunasta ulos ja itse lykkii astinlaudalta.
..Ja tietenkin perseseen!
paikassa oon pannu,levähdyspaikoilla,metsäteillä,huoltoaseman pihalla,kaupanpihalla kauppa oli kylläkin suljettu.Kerran yhdellä metsätiellä ovet auki ja vaimo etupenkillä takapuoli ulospäin lykkisin meneen vasta tempun jälkeen huomasin et meitä oli katseltu joku vanhempi papparainen,monta kertaa silleen et minä istun etupenkillä ja muija sylissä
veivinsä?kun täällä haikailet...
Vuodelta -72 oli kova sana...Valkoiset nahkaistuimet ja tuplakaasaarit. Valitettavasti Strömberging paska kaasarit veti enemmän öljyä kun koko mopo itesään........vitut
Se on IFA F9, itäsaksalainen loistopeli etenkin nussimiseen. Kaatuu penkit ja heijaa jouset ku bonellilla, ja nokkaan tulee mukava kakstahtibensan tuoksu, joka kiihottaa varsinkin naisia.
Scania Vabis vm.1972
ford connect....
tavaratila 150x190 kyllä sopiiiiiiiiiiiiiii
Kyllä se Volkkari täytyy olla! Sekä etu- että takapenkillä...
takapenkillä.ja mikä parasta:ei tartte säästellä ääniä.eli äänähtelyjä.pääsispä kyytiin...
Muutama erilainen biili tuli kokeiltua silloin joskus teini-iässä, kun kotona asuin.
Kun sekä neidillä että mulla oli porukat kotona ja panetus kova, niin eipä siinä auttu muu, kun parkkeerata auto rauhalliselle paikalle, jotta 'romanttinen ilta' saataisiin asianmukaiseen päätökseen.
Toyota CarinaII, Nissan Sunny ja Peugeot 405 tuli koeajettua vähäsen perusteelliseemmin. Noissa japanilaisissa tilaa oli vähemmän, mutta penkit oikein kätevät. Kahva ylös, penkki alas ja hommiin, ei tarttenu veivata minuuttikaupalla. Peugeotissa taas oli enemmän tilaa.
Noin yleisesti rakkauden teot on mukavampi suorittaa henkilöautoa tilavemmissa paikoissa. Kun oltiin nuoria, notkeita ja kiimaisia autokin kävi paremman puutteessa.