Tapahtuuko Kokkolassa mitään tänä viikonloppuna?

Hyvää musiikkia missään? Tai muuta hauskaa tiedossa?
3885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika köyhää todellakin on Kokkolasa tänään mitä toi menovinkit kertoo. Humppa olisi Callessa tarjossa ja muualla pääasiassa kaljan kittausta esiintyjinä kaupungin kestokaljottelijat joka kapakassa. Revi sitten siitä

Äänestä
  • kebappia joka päivä myytävänä,njam njam

    Äänestä

Vittu ooks tosissas???? Että Kokkolassa tapahtuis jotaki??????? Uutena vuotenaki oli niin kuollutta ettei ikinä.. Täällä oo mitään, vaiha jo kaupunkia!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pitäis viihdyttää kirjoitti:

Hyvää musiikkia missään? Tai muuta hauskaa tiedossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu