Onko fetissi?

Ei.hyvä.seuraa

Kun katetroin itseni, työnnän mulkusta sisään n. 40 sm muoviputkea. Kun se osuu eturauhaseen, sattuu hieman. Sitten kutkuttaa mukavasti. Vielä n. 5 sm ja putken pää saavuttaa virtsarakon. Kusi alkaa vierata putkesta ja tuntuu syntisen hyvältä. Työnnetään syvemmälle ja aletaan vetää hitaasti ulos. Sekin vaihe on nautinnollinen. Tietysti miellyttävää on myös paineen helpottaminen rakossa. On se fetissi, koska se tuntuu hyvältä.

20

2884

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • coloplas

      Tuntuu, tuntuu ja jos tuntuu vielä seuraavina päivinä, niin tiedät mitä tuli tehtyä.

      • Hyvä.seura

        Ei tunnu muuta kuin jatkuva kusihätä puuttuu. Onko fetismiä, kun nauttii kusihädättömästä olosta? Kiitos Coloplast


    • oma-hoito-

      Millainen muoviputki tuohon hommaan pitäisi olla, ja mistä niitä saa?

      • Hyvä.seura

        Hoitotarvikeliikkeistä voi kysellä. Noudata hygieniaa, että et saa tulehduksia


    • Virtsaputkimies

      Ihan samat syntiset tuntemukset minulla, kun letku menee eturauhasen ohi täyteen virtsarakkoon - ja viimein helpotus koettaa!

      Ei kuitenkaan kannata mitään tavallista muoviputkea käyttää, kun hommaan saa edullisesti kunnon letkun. Hankin linkin mukaisen laitteen, sen voi jättää paikoilleen ja avata tulpan, kun hätä kasvaa riittävän isoksi:) Lisäksi hygieniasta kannattaa pitää huolta ja käyttää steriiliä liukkaria.

      https://www.aliexpress.com/item/35cm-Hollow-Silicone-Urethral-Sound-Penis-Plug-Male-Masturbator-Sex-Toys-Urethra-Stimulation-Sounding-Urethral-Dilators/32750260470.html?spm=2114.search0104.3.57.TRCQjs&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10152_10065_10151_10068_5470011_10304_10307_10137_10302_10060_10155_10154_10056_10055_10054_10059_100031_10099_5460020_10103_10102_10052_10053_10142_10107_10050_10051_5380020_10171_10326_10084_10083_10080_10082_10081_10110_10111_10112_10113_10114_10312_10313_10314_10078_10079_10073_5540020-10102normal#cfs,searchweb201603_19,ppcSwitch_5&btsid=3022416f-5c97-47ff-939b-19ca2ee43ffd&algo_expid=ece9ded9-83b6-44ed-9ba7-56a9373d0eda-7&algo_pvid=ece9ded9-83b6-44ed-9ba7-56a9373d0eda

    • Sitten.helpottaa

      Urologin puheille. Ei mitään omia koppulointeja, tulee virtsarakon tai eturauhasen tulehdus

    • Pippeliin

      Itsekin harrastan noita virtsaputken katetrointeja ja muita kiihottamisia kuten sounding, aivan uskomattomat lastit lopuksi lentää! Eikä siinä mitään urologeja tarvita, kun hommat oikein tekee. Katetroidaanhan tajuttomia, vanhuksia ja sairaitakin päivittäin, ei se mitään tulehduksia aiheuta.

      Mutta oikeasti maailmalla tämä miehen virtsaputken kiihottaminen on nousevia trendejä, josta saa uskomattoman hienoja tuntemuksia! Vähän samaa paheksuntaa on tässä aiheessa kuten suuseksissä tai peppupanoissa.

      • Hyvä.seura

        Kerro miten se tehdään. Älä panttaa tietoa.


      • Hyvä.seura

        Ei tarvita urologia, jos noudattaa hyvää hygieniaa ja käyttää täysin puhtaita ja steriilejä välineitä


    • coloplas

      Ihan kivaa ja kiihottavaa. On vaan niin karmeassa muistissa, kun muutamien päivien kestokatetrin pitämisen jälkeen (sairaalassa)sain virtsaputken tulehduksen. Sitä sietää varoa ja pitää siitä hygieniasta tarkkaa huolta. Kertakatetrointeja on sitten tehty ilman ongelmia, mutta ns. oikeilla tarvikkeilla ja osaavilla käsillä.

      • Xlg

        Oikeastaan sairaala taitaa olla riskaabelein paikka erilaisten tulehdusten hankkimiseen, sinnehän kaikki tautiset kerääntyvät itseään hoidattamaan.


    • syystäbakteerikammo

      Nykyään on liikkeellä bakteereita, jotka ovat vastustuskykyisiä antibiooteille. Olkaa siis varovaisia ja pitäkää oikeasti virtsaputkeen työnnettävät kapistukset steriileinä.

    • Virtsaputkimies

      Virtsaputkileikkeihin löytyy iso valikoima välineitä netistä. Hakusanoilla ’penis plug’ ja ’urethral sound’ löytyy tuhansittain nimikkeitä. Jos Euroopasta haluaa tilata, niin aika edullinen paikka on amazon.de, Kiinasta taas saa halvemmalla Aliexpressiltä.

      Leikkeihin käytän vain reiällisiä plugeja ja soundeja, pääsee mällit paremmin lentämään. Liukkarina olen muutaman vuoden ongelmitta käyttänyt seksikaupoista löytyvää K-Y:n steriiliä jellyä. Käytön jälkeen pesen välineet nestesaippualla, ja ennen leikkejä desifioin ne haavanpuhdistusaineella.

      Aloittelijan kannattaa aloittaa leikkinsä 6..8 mm:n paksuisilla välineillä. Mitään voimalla pakottamisia tai äkkiliikkeitä ei kannata harrastaa, vain hitaita rauhallisia edestakaisia työntöjä. Välillä kannattaa liukkaria lisätä. Ekoilla kerroilla voi leikkien jälkeen tuntua kirvelyä, mutta vuorokauden kuluessa ne häipyvät.

      Itse leikin useimmiten penisrenkaallisen 50 mm:ä pitkän plugin kanssa, jota voi pitää paikoillaan pitkiäkin aikoja. Kiihottavasti se hieroo paikkoja vaikka kaupungilla kävellessä, kiimatippoja välillä valuu alkkareihin. Toinen suosikki on noin 120 mm:n suora plugi, jota voi myös liikutella kiihottamisen aikana. Sitten vain välineiden ollessa paikoillaan runkkaillaan lastit tulemaan! Ja ainakin minulla laukeaminen näitä välineitä käyttäessäni on järisyttävän voimakas:) Tietenkin leikkejä olisi mukava hommailla jonkun kumppanin kanssa, mutta sitä ylellisyyttä en vielä ole saanut kokea…

      Silloin tällöin leikin myös tässä ketjussa käsiteltyjä katetrijuttuja, jos satun olemaan yksin kotona iltaa istumassa. Suljettava katetri voi olla paikoillaan, ja hädän yltyessä voi pissat laskea vaikka viereiseen astiaan. Ei tarvitse paikoiltaan nousta vessaan asti!

      Jos tällaiset leikit kiinnostavat, löytyy yllä mainituilla hakusanoilla YouTubesta ja pornosivuilta videoita. Lisäoppeja hommista löytyy netistä, vaikka uberkinky.co.uk-sivustolta. Jokainen kuitenkin hommailee näitä leikkejä omalla vastuullaan, nämä ovat vain omia käytäntöjäni!

    • eifetissi

      Nuorempana harrastin sperman imemistä letkulla, kun tavoittelin parempia nautintoja, kuin tavallinen orgasmi. Muoviletku yli metrin pitkä ja hiottu päästään sileäksi ja ehdottomasti steriili- työnsin sen kyljellään maaten lähelle eturauhasta ja sitten pieni imu päälle, kieli tulpaksi, että alipaine pysyi, sitten taas 2-3 min. kuluttua uusi imu.
      Tunne oli mahtava, kun imu tavoitti kiveksen ja sperma lähti liikkeelle, kivekset "elivät" ylös- alas ja nivusissa tuntui viileltä, n. puolessa tunnissa spermaa oli eturauhasen tuntumassa pakottamassa ulos pääsyä, varsinaiset hekuman tuntemukset olivat huipussaan, kun sperma tunkeutui milli milliltä läpi eturauhasen, kulli seisoi halkeamaisillaan ja sitä nautintoa kesti kauan.

      • Imuletku

        Pitääpä hakea Etrasta pari metriä elintervikelaatuista silikoniletkua ja kokeilla, irtoaako multakin spermat:)


      • vaippamyyjä

        Mulla katetreja ihan pakakattuina hygienisiä, laitan sisälle ja sen päälle vaipan tai useita,
        on hieno kun ei pysty pidättämään ja vaippa alkaa tulla märemmäksi koko ajan


    • Virtsaputkimies

      Perjantai-iltana leikin vaihteeksi katetrihommia aikaisemmin tässä ketjussa linkkaamani 8 mm:n paksuisen välineen kanssa. Oli nautinto hivuttaa katetri hitaasti paikoilleen liukkarin avulla. Eturauhasen kohdalla mukavasti kihelmöi ja pieni kiihottava epämukavuuden tunne tuntui sisuksissa! Lopulta helpotus, kun putki saavutti virtsarakon ja alkupissit purkautuivat:)

      Sitten vain välineen terskan taakse tuleva rengas paikoilleen ja tulppa putken päähän. Seuraavaksi sauna lämpiämään ja kaljatölkki jääkaapista! Kylpemistä odotellessani on kiva netissä seikkailla, samalla vähän mukavasti kaljoitella, kun ei tule kiire vessaan. Tuolini alla jalkojen välissä on ämpäri, johon pissaa voi katetrista valutella.

      Leikissä voi rakkoon myös kerätä painetta, ja sitten hädän tullessa sietämättömäksi tulpan avata ja nauttia helpotuksen tunteesta:) Tai pitää katetri tulpattomana ja antaa rakkoon kertyvän pissan vapaasti valua ämpäriin. Välillä saunassa käydessä tietenkin oli katetri tulpattuna.

      Mikäs minua sitten tässä vähän oudossa hommassa kiihottaa? Ekana tietenkin ne ihan erilaiset kiihottavat tunteet, kun katetri työnnetään virtsarakkoon asti. Sitten ne vaihtelevat pissahädän ja helpotuksen tunteet. Ja kolmanneksi sellainen virtsarakon normaalin kontrollin puute, pissattua saa vain kun itse tai joku muu sen putken tulpan avaa.

      Elikkä tällainen perjantai-ilta! Vähän seuraavana päivänä huomasi, että jotain hommia oli alapäässä harrastettu, mutta tänään sunnuntaina kaikki oli entisellään.

    • Subincision

      Joillain on vähän rajummat pippelileikit! Eli kun virtsaputki on eroottisesti kiihottavaa aluetta, niin leikellään koko alue esiin, sitten pitää pillin kanssa kusastakin:) Kuuklaa subincision

    • vaippamyyjä

      Mulla steriileitä pakattuja katetreita, katetroin aamuin illoin, päiväksi jätän katetrin sisään ja puen vaipat päälle. Kaupunkiin otan varavaippoja.Mahtava tunne kun vaippa alkaa pullottaa ja kastuu ohi lahkeisiin.

    • Tuolinalle

      Panin saunan lämpiämään, vielä pitää pitkästä aikaa hakea 24pack olutta, voisi samalla maistella onko nelonen parempaa. Saunan jälkeen on sitten mukava kaljoitella, kun ensin työntää katetrin virtsarakkoon ja laittaa ämpärin tuolin alle. Ei tartte nousta pissille ja voi rauhassa katsella pornoa:)

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      157
      5970
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      114
      5555
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      5247
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      32
      3255
    5. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      55
      2789
    6. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      25
      2601
    7. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      43
      2290
    8. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      23
      2090
    9. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      13
      1900
    10. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      15
      1821
    Aihe