Olen tilanteessa guilty

Until Proven innocent
4170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei toimi oikeusvaltio noin se on toisin päin mutta yritys kumminkin hyvä sinä

Äänestä
  • Jaa. Voi olla. Silti tuntuu, ettei "vastapuolen" syyttäjältäkään löydy oikein hyvää tahtoa. Ilman luottamusta kaikki vain haihattelua.

    Äänestä

tuli sössittyä?

Äänestä
  • Mahdollista ettei hänkään luota sinuun eikä siksi ota yhteyttä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Istandaccused kirjoitti:

Until Proven innocent

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu