DIGI TV PERSEESTÄ

ehkä oon hölmö didiboksi sanoo vaihda antenni kaapeli ei mulla niit olee kymmeniin
ELI HAMINA ei näy TV HD nä miksi me siit maksetaan
DIGITA 1 NÄKYY normaalisti ei pätki

oliskohan met...........kylän kaata....... niinpä


VARMAAN n DNA VASTAA
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo ihan perseestä MIKSI HD mainostetaan ei pelitä

Äänestä

Mikähän dna johtajan puh numero on soittasin PÄTKII jatkuvasti
V........nin kaato ei mahdotonta ilmoja riittää ??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


äkäänen kirjoitti:

ehkä oon hölmö didiboksi sanoo vaihda antenni kaapeli ei mulla niit olee kymmeniin
ELI HAMINA ei näy TV HD nä miksi me siit maksetaan
DIGITA 1 NÄKYY normaalisti ei pätki

oliskohan met...........kylän kaata....... niinpä


VARMAAN n DNA VASTAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu