Zonetelle katsontapyyntö

Yksinäisyydessä

Jos palaan nykyiseen työpaikkaan niin irtisanotaanko minut?
Terveyteni ei ole hyvä tällä hetkellä, mitä siihen näkyy?
Rakkautta kaipaisin elämääni, tapaanko miehen joka kulkisi rinnallani?
Tuleeko näkyviin jotain muuta?

7

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kyllä, heikkenee kunnes kuolet, et ja ei.

      Tyhmää kysyä umpisokealta näkijältä. Millä lailla saisit vastauksestani kiksejä, jos ne olisivat myönteisiä?

      • Nyyhkyliini

        Sinulla ei vissin ennustukset menneet niin kuin halusit.


      • Nyyhkyliini kirjoitti:

        Sinulla ei vissin ennustukset menneet niin kuin halusit.

        Yritän osoittaa typeräksi tämän ennustusbisneksen.

        Ei kukaan normijärjellä varustettu tartu tällaiseen täkyyn, pitää olla vajaa vuotava kanootti ja vähän intiaaneja sitä melomassa.


      • että...silleen

        Sinä he-ma olet saanut tänään jo ainakin 55 kiksiä sen jälkeen kun aamulla kahdelta aloitit. Mee jo rauhoittumaan ja ota lääkkeesi. Oletko sinä kenties asperger?


      • että...silleen kirjoitti:

        Sinä he-ma olet saanut tänään jo ainakin 55 kiksiä sen jälkeen kun aamulla kahdelta aloitit. Mee jo rauhoittumaan ja ota lääkkeesi. Oletko sinä kenties asperger?

        Kysy umpisokealta näkijältä.


      • että...silleen
        he-ma kirjoitti:

        Kysy umpisokealta näkijältä.

        Ei tarvitse, näkyy jo erittäin selvästi muutenkin tuo sinun ongelmasi.... ja joka koko ajan pahenee.


    • Zonette

      Sinä et palaa sinne takaisi etkä haluakaan palata.Mutta sinun täytyy pitää puolesi ja tarvitset siihen juristia joka osaa sinua puolustaa jotenkin se liityy rahaan.Onko sinua terveys ongelmat alkaneet täällä työpaikalla jotenkin näkyy niin.Läkärissä käyntejä tulee viellä olemaan .Rakkaus rintamalla näkyy ja se liityy jotenkin muistoihin tummahkoonmieheen luota intutioon rakkaus asioissa.Matustelua sinule näkyy yleenssä liikuminen paikasta toiseen ja siellä tapaat tämän miehen.Ei täällä näy kuin nuo asiat jotka katsoin paitsi muutto sinulla on edessä mutta ei viellä.Katson lyhyesti koska siitä tulisi romaani jos katson koko kokonaisuuden sinun elämästä.Zonette

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      60
      5105
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4592
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4539
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      297
      1773
    5. 91
      1442
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      82
      1419
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1328
    8. 315
      1049
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      950
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      860
    Aihe