HETI ALKOI TOISTEN SYYTTELY

Ei kovin kauan menny kun jo alkoi toisten syyttely. Risikko heti syytti persuja kun olivat tätä ja tätä päätöstä tekemässä. RISIKKO TEKIN OLITTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Todella typerää jatkuvasti syytellä toisia. Kun itse on ollut niitä tekemässä.
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Risikko on muuten omaa sukua Pelttari

Äänestä

Eroa typerämuija?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KEPUKOKPERSU kirjoitti:

Ei kovin kauan menny kun jo alkoi toisten syyttely. Risikko heti syytti persuja kun olivat tätä ja tätä päätöstä tekemässä. RISIKKO TEKIN OLITTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Todella typerää jatkuvasti syytellä toisia. Kun itse on ollut niitä tekemässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu