Olen 40 vuotias perheenisä ja huomannut, että hirveästi olisi nuorta naista tarjolla. 20 - 30 vuotiaat naiset ovat näköjään kiimassa kaltaiseeni mieheen. Missä menee raja esimerkiksi seksissä, eli jos sorrun 20 vuotiaaseen naiseen joka itseään tarjoaa, niin onko siinä iän puolesta mitään väärää?
Vanhempi mies ja nuoremmat naiset
13
912
Vastaukset
- näinmeillä
Ei mitään väärää, anna mennä vaan.
Itse olen kohta 60 ja ton ikäsiä käyn jatkuvasti sponssaamassa.- Fourty-dude
Tässä tapauksessani on ihan tunteet mukana tyttöjen puolelta, eli ei mistään rahasta ole kyse, vaan halusta.
- MuidenLisäksi
Fourty-dude kirjoitti:
Tässä tapauksessani on ihan tunteet mukana tyttöjen puolelta, eli ei mistään rahasta ole kyse, vaan halusta.
Jos tytöillä tunteet mukana -niin kuin tuon ikäisillä useimmiten on- kannattaa olla tosi tosi varovainen, tehdä asia selväksi että haluat vain ja ainoastaan seksiä, muutoin menee helposti hyväksikäytön puolelle.
Mitä teet, jos tyttö ihastuu, ja laittaa elämäsi ylösalaisin, alkaa kostamaan tms?
- ollif
Olin osapuilleen 52 vuotias kun (10 vuotta sitten) kun pääsin rakastelemaan muutaman kerran 31 vuotiaan yksinhuoltaja äidin kanssa joka oli ollut ilman miestä jo kauan .Nainen oli vaimoni kautta sukua minulle .
- Taisi-olla
Oliko se nainen pahastikin vammainen?
- xffftt
Ukolla viiraa korvien välissä
- gghhjjkkg
Taisi-olla kirjoitti:
Oliko se nainen pahastikin vammainen?
Lievästi c-p vammanen mutta hyvällä pillulla varustettu.
- Fkkfhvbb
Niin ajattelinkin.
Muista vaan että aina on niitä joitten mukaan toimit väärin.
- voiaikojavoitapoja
Miksi kerrot olevasi perheenisä? Eihän se liity ikäeroon mitenkään. Vai onko taas provo juttuja. Haetko jotain paheksuntaa että käyt panemassa lapsesi ikäluokan tyttöjä ja odotat jotain pervo tuomiota.
Jos tuntuu ikäero niin isolta että pitää anoa hyväksyntää täältä niin silloin on ikäeroa aivan liikaa.Yksi tapa määritellä ikäero on omien lasten ikä. Siis paneeko lastensa luokkakavereita tai antautuuko niiden käytettäväksi. Ainoa todellinen ikäraja on laissa mainittu alle 16.
- voivoivoioi
Niin että olisi voinnut vain kysyä onko ok jos 40v panee 20v. Mutta perheenisä lisällä halutaan provosoida koko panemis asiaa.
Ei oo mitään väärää noi iän puolesta. Vaimos toki saattaa olla asiasta hieman eri mieltä. Mut jos sä satut panee ekaks jonku nuoren naisen kaa, nii sulleha on sit varmaa ihan ookoo, et sun vaimos panettais itteensä jonku nuoremman kollin kaa..?? Noi niinku tasapuolisuuden vuoks.. ;)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648