EN tiedä kuinka alottaisin tämän keskustelun muta kyllä mikkelissä on vaikea olla homo. En ymmärrä mitä se kenelläkään kuuluu mistä tykkäät. en yritä iskeä heteroita. Seksiä mekin kaipaamme. Olisi mukava kun olisi paikka jossa voisimme tavata toisia homoja,jutella siitä kuinka elämä on vaikeaa yms.Mitä mieltä olette?
Homo Mikkelissä
34
2662
Vastaukset
- ÄinäänMiäs
En ole saanut enää vuosiin, vaikeata on Mikkelissä
- Anonyymi
Nyt saisit, olen mikkeliin tulossa tänään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nyt saisit, olen mikkeliin tulossa tänään.
Onko sulla halua tulla mun luo yöksi kuva löytyy asun rivitaloasunnossa Juvalla
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko sulla halua tulla mun luo yöksi kuva löytyy asun rivitaloasunnossa Juvalla
Jos olet se hullu juvalta niin kuka sinut huolii.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos olet se hullu juvalta niin kuka sinut huolii.
Jos olet noin kranttu niin tule Mikkeliin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos olet se hullu juvalta niin kuka sinut huolii.
Olen asunut Juvalla vasta viikon
- sairastaon
miksi pitää olla homo, eikö voi olla normaali mies.
- jaa-a
jaa-a
- Anonyymi
Homomies on normaali mies, jos et sattunut tietämään.
- kisumimmi
Rohkeesti vaan ! Nainen voi olla myös ihan kaverina ja tukena, sitten yhdessä katselemaan miehiä, se on molemmille hubaa.
- Homostella
Stellan tyhjiin toimitiloihin ollaan perustamassa tämä Homostella. Kohta on kuule miehet semmonen paikka missä voi huolettaa rakastaa miehiä!
- Heteronainenvain
Minusta miehen on kaunista olla homo kun sen ylpeänä näyttää oikealla hetkellä eli ei niiku mainosta sitä liikaa ja käyttäytyy roolinsa mukaisesti esim on naispuolisii ystävii tai jotenkin muuten... kantaa ylpeenä itseään. mut ehkä julkista aktia en katsois kovin ihastellen tosin musta heteroparitkin voisi kiihkeänsä tehdä muualla kuin julkisena
- ÄinäänMiäs
Hokkalan Timo
- KannelmäenTimi
Jos olisit Kannelmäen Timi niin ei tarvitsisi tuollaisia miettiä.
- Anonyymi
kyllä net heterokkii kirjuutti muuvan nimimerkki silleen .
Vaikeaa on löytää seuraa nuoremmista miehistä Mikkelistä.
- Anonyymi
Niin.. Täällä kun vain vanhemmat naimisissa olevat miehet hakevat miehiä, kun kotona vaimo pihtaa eikä muitakaan naisia ukot saa..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin.. Täällä kun vain vanhemmat naimisissa olevat miehet hakevat miehiä, kun kotona vaimo pihtaa eikä muitakaan naisia ukot saa..
miesten kannattaa pariutua miesten kanssa.naisia ei muutenkaan riitä kaikille miehille.
- Anonyymi
Mikkelissä ei ole tervejärkisiä kuin HOMO SAPIENSIT.
Jos joku homo naamansa Mikkelissä paljastaa niin kyllä se saa lähtee tiehensä sen siliän tien...
Homot pois Mikkelistä !- Anonyymi
Kun sinut saataisiin pois niin homojutut loppuisivat, Nytkin kolmella jutullasi pommitat tätä arenaa.
- Anonyymi
Karkkarin levike ja siittä polku metssään...huomenna ip tuletko!
- Anonyymi
Mitä ? onko Mikkelissä homo ? en oo tiennytkään , no eipähä tuo niin ihme tänäpäivänä ennää ole, 60 luvulla oli vielä . oli äijä 3 kk linnassa asian takia. Ihmettelin lapsena,mitä tuo sana tarkoittaa,ku aikuiset puhuivat. Ennen oli kaik paremmin.
- Anonyymi
Pirskatti... Homot ja bisset Siperiaan, niin ei ole sen jälkeen epäselvää että onko Mikkelissä homoja vai ei.
Ei olisi eikä tulisi !- Anonyymi
Taidat olla skitso kun olet vastaan ja kohta puolesta.
- Anonyymi00052
Anonyymi kirjoitti:
Taidat olla skitso kun olet vastaan ja kohta puolesta.
Sinä se vasta skitso oletkin, koska et edes ymmärrä suomee...
Homoilua ja bisseilyä vastaan 100% ja sillä siisti....
- Anonyymi
helvetin hyvä homma, suuntaa kouvolaan!
Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353