MIA Light GmbH lamppufirma saksasta

Älkää ikinä tilatko!! Ei vastaa maileihin ja kun vastaa niin lupailee tyhjiä. Toimitusajat eivät pidä paikkaansa. Toivottavasti saan n. 150€ tilaukseni rahat takaisin.
5290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuliko lamput perille?

Äänestä

E vitus

Äänestä

Eivät tulleet meidänkään tuikut. Vastasivat aina yhteydenottoihin, mutta selvyyttä ei saatu. Seuraavaksi laitan preiviä Euroopan kuluttajavirastoon. Että ainakin tietävät.

Äänestä

Sain lamppuni rikkinäisenä, en tiedä miten palauttaa eivätkä vastaa viesteihin.

Äänestä

Hei,minä tilasin monta valaisinta sieltä viime vuonna ja kaikki tuli nopeasti ja laatu erinomainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kerrastaoppiperille kirjoitti:

Älkää ikinä tilatko!! Ei vastaa maileihin ja kun vastaa niin lupailee tyhjiä. Toimitusajat eivät pidä paikkaansa. Toivottavasti saan n. 150€ tilaukseni rahat takaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu