Tuomas enbuskella on komia kampaus, kuka leikkais mulle samanlaisen ? Enbuske on nolla. Luulee olevansa joku älykkö, pitää itseään älykkönä :0) Jätkä on nolla, umpisuvakki ja huomionhakuinen vinkuja. Aivan ala-arvoisia kirjoituksia häneltä. Kerjää huomiota kuin vauva noilla tahallisilla törkykirjoituksillaan. Viimeisin jonka luin oli tuo prinsessa diana haukkuminen...En tajua motiivia. Paitsi tuon huomionhakemisen keinolla millä tahansa. Älykkö my ass !!
Tuomas Enbuske
sivarisuvakkimädättäjä
11276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuomas tekeytyy viisaammaksi kuin onkaan.
Aina se älykkyydessä hönöläiset voittaa.
Sanoo enbuske. Ja on väärässä tässäkin.
Rohkeaa pitää luonnollista kampausta. Nykyään miehet ajavat usein päänsä kaljuiksi kun hiustenlähtö alkaa, mikä on aika tylsää.
Enbuske on älyn Talvivaara, komeuden Mullah ja suvaitsevaisuuden Siitoin. Harvoin saa lukea yhtä huomion kipeitä kolumneja ja itserakkaudella ryyditettyjä radio-ohjelmia.
Tuomas Embuske on ylimielisen oloinen jantteri.
On todellakin. Ja todelliset saavutukset...ei ole.
Mä tykkään Tuomaksesta, vaikka aina liian piukassa takissa esiintyykin. Tavallinen suomalainen mies.
"Mies" ?? Ei enbuske ole mies, vaan kitisevä akka.
Ihminen joka pitää itseään älykkönä on aina harvinaisen tyhmä.
Se kyllä näkyy näissä ketjuissa.