Vain juntti hakkaa naisia!

Kiistämätön totuus! Vain juntti hakkaa naisia!
18420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Kahjo esittää sillä kovaa kun pystyy hakkaamaan toista, ei sen niin väliä kuka se on.

Äänestä
  • naista ei saa lyödä eikä lapsia narrata karkeilla pervoiluun.

    Äänestä

Vain juntti laittaa jatkuvasti aloituksia ja vastauksia itselle. Vain juntti luulee ettei kukaan huomaa että asialla on yksi ja sama psykoosissa ole häirikkö. Ja ylläpito ei tee asialle mitään.

Äänestä
  • Ylläpito tietää Otsolan pervopolun tapauksen. Narsistin mielestä sen onkin nyt ylläpidon vika kun pervon mieli on vääristynyt.

    Äänestä

  • Just joo enhän se miä vaan ne muut.

    Äänestä

  • Lähtökohtaisesti kaikki ovat juntteja jotka lyövät muualla kuin kehässä :-(

    Äänestä

Tunge aunukseen ne lippalakit.

Äänestä

Kyllä naisille kuri pitää olla! Vaikka joskus vähän tukistamalla! Naisilla on sellainen tapa että jos niille antaa liika siimaa niin ne alkaa vaatimaan lisää ja jopa määräilemään! Ja sellainenhan ei käy koska naiset ei sovellu johtaviin asemiin millään muotoa, onhan niillä pinemmät aivotkin kuin miehillä!
Naisen paikka on kotona lastenhoidossa ja ruoanlaitossa ja illalla makuuhuoneessa.
Jos naiset ymmärtäisivät tehdä niille alkuperäisesti asetetun tehtävänsä eli olisivat kotona, se helpottaisi Suomen työmarkkinoitakin niin ettei olisi työttömyyttäkään lainkaan!

Äänestä
  • Olet naisten alistaja ja orjuuttaja, heidän vapauden riistäjä ihmisarvon alentaja.

    Äänestä

  • Todellakin vain jubtti hakikaa naisia!

    Äänestä

  • Onhan sinne Amiraalin rantaan sentään reilu polku, autollakin pääsee.

    Äänestä

  • Pervopolku-rantaan kirjoitti:

    Onhan sinne Amiraalin rantaan sentään reilu polku, autollakin pääsee.

    Ei ole amiraalilla rantaa.

    Äänestä

  • Narsu väijyy puskissa.

    Äänestä

  • Näin tekee ja trollaa monilla persoonoilla täällä yötäpäivää.

    Äänestä

Kiistaton totuus: vain juntti haluaa ilja janitshkjin presidentiksi

Äänestä

Polulta pervomustikat poimittu.

Äänestä

Hullunkiilto ei auta valehtelussa. Pelvopolkua ei talvella hiekoteta.

Äänestä

Akat tonttiin ja sillä selvä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ostolassa-vintti-pimeänä kirjoitti:

Kiistämätön totuus! Vain juntti hakkaa naisia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu